> > > Auberge des Deux Sorru

Informace o Auberge des Deux Sorru

Vítáme Vás na stránce Auberge des Deux Sorru na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Auberge des Deux Sorru, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Auberge des Deux Sorru, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Auberge des Deux Sorru.

  • Auberge des Deux Sorru

Auberge des Deux Sorru - Pensionhotel - HotelyAuberge des Deux Sorru - Pensionhotel - HotelyAuberge des Deux Sorru - Pensionhotel - HotelyAuberge des Deux Sorru - Pensionhotel - HotelyAuberge des Deux Sorru - Pensionhotel - HotelyAuberge des Deux Sorru - Pensionhotel - HotelyAuberge des Deux Sorru - Pensionhotel - HotelyAuberge des Deux Sorru - Pensionhotel - HotelyAuberge des Deux Sorru - Pensionhotel - HotelyAuberge des Deux Sorru - Pensionhotel - HotelyAuberge des Deux Sorru - Pensionhotel - HotelyAuberge des Deux Sorru - Pensionhotel - HotelyAuberge des Deux Sorru - Pensionhotel - HotelyAuberge des Deux Sorru - Pensionhotel - HotelyAuberge des Deux Sorru - Pensionhotel - HotelyAuberge des Deux Sorru - Pensionhotel - HotelyAuberge des Deux Sorru - Pensionhotel - Hotely
Název:  Auberge des Deux Sorru
Ulice:  Poggiolo
Město:  20125 Bains de Guagno
Země:  
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanorotrnlarzhja

Rychlý popis

Auberge des Deux Sorru je hotel s kvalitní restaurací situovaný v srdci Regionálního přírodního parku Korsika. Pokoje nabízejí moderní komfort, jako je telefon a připojení na internet. Každý disponuje vlastní koupelnou a balkonem. Restaurace má terasu s výhledem na hory a podávají se v ní tradiční jídla a místní vína. Je zde také soukromé parkoviště a garáž. Při pobytu v hotelu Auberge des Deux Sorru budete obklopeni horskou a pobřežní scenérií s hustým přirozeným lesem, kaskádovými vodopády, křišťálově čistými potoky a přírodními skalními jezírky.

 
 
facebook g+ twitter