Informace o Confortel Avignon

Vítáme Vás na stránce Confortel Avignon na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Confortel Avignon, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Confortel Avignon, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Confortel Avignon.

  • Confortel Avignon

Confortel Avignon Avignon - Pensionhotel - HotelyConfortel Avignon Avignon - Pensionhotel - HotelyConfortel Avignon Avignon - Pensionhotel - HotelyConfortel Avignon Avignon - Pensionhotel - HotelyConfortel Avignon Avignon - Pensionhotel - HotelyConfortel Avignon Avignon - Pensionhotel - HotelyConfortel Avignon Avignon - Pensionhotel - HotelyConfortel Avignon Avignon - Pensionhotel - HotelyConfortel Avignon Avignon - Pensionhotel - HotelyConfortel Avignon Avignon - Pensionhotel - HotelyConfortel Avignon Avignon - Pensionhotel - HotelyConfortel Avignon Avignon - Pensionhotel - HotelyConfortel Avignon Avignon - Pensionhotel - HotelyConfortel Avignon Avignon - Pensionhotel - HotelyConfortel Avignon Avignon - Pensionhotel - HotelyConfortel Avignon Avignon - Pensionhotel - HotelyConfortel Avignon Avignon - Pensionhotel - Hotely
Název:  Confortel Avignon
Ulice:  464 Rue Du Grand Gigognan
Město:  84000 Avignon
Okres:  Vaucluse
Kraj:  Provensálsko-Alpy-Azurové pobřeží
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
894 Kč
35 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanoslrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Confortel Avignon má ideální polohu 900 metrů od vysokorychlostní železniční stanice Avignon a 7 km od letiště a nabízí velmi dobrý standard ubytování. Hotel se může pochlubit 38 dobře vybavenými pokoji s veškerým pohodlím, které potřebujete pro skutečně relaxační pobyt (koupelna, TV, telefon, klimatizace a bezplatné Wi-Fi). Vychutnejte si bezstarostné odpoledne na slunci v hotelové klidné zahradě, pokud nedáváte přednost odpočinku v útulné atmosféře obývacího pokoje.


Důležité informace

Otevírací doba recepce: Od pondělí do pátku: od 7:00 do poledne / od 16:00 do 22:00. Soboty a neděle: od 8:00 do poledne / od 17:00 do 21:00. Pokud plánujete přijet mimo tyto hodiny, kontaktujte prosím hotel přímo, abyste získali přístupový kód. Vezměte prosím na vědomí, že na pokojích v současné době nejsou TV.

 
 
facebook g+ twitter