Evropa > Francie > Auvergne > Cantal > Aurillac > Campanile Aurillac

Informace o Campanile Aurillac

Vítáme Vás na stránce Campanile Aurillac na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Campanile Aurillac, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Campanile Aurillac, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Campanile Aurillac.

  • Campanile Aurillac

Campanile Aurillac Aurillac - Pensionhotel - HotelyCampanile Aurillac Aurillac - Pensionhotel - HotelyCampanile Aurillac Aurillac - Pensionhotel - HotelyCampanile Aurillac Aurillac - Pensionhotel - HotelyCampanile Aurillac Aurillac - Pensionhotel - HotelyCampanile Aurillac Aurillac - Pensionhotel - HotelyCampanile Aurillac Aurillac - Pensionhotel - HotelyCampanile Aurillac Aurillac - Pensionhotel - HotelyCampanile Aurillac Aurillac - Pensionhotel - HotelyCampanile Aurillac Aurillac - Pensionhotel - HotelyCampanile Aurillac Aurillac - Pensionhotel - HotelyCampanile Aurillac Aurillac - Pensionhotel - HotelyCampanile Aurillac Aurillac - Pensionhotel - HotelyCampanile Aurillac Aurillac - Pensionhotel - HotelyCampanile Aurillac Aurillac - Pensionhotel - HotelyCampanile Aurillac Aurillac - Pensionhotel - HotelyCampanile Aurillac Aurillac - Pensionhotel - Hotely
Název:  Campanile Aurillac
Ulice:  3 Rue Louise Michel, Avenue Georges Pompidou
Město:  15000 Aurillac
Okres:  Cantal
Kraj:  Auvergne
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1068 Kč
42 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Campanile Hotel stojí u dálnice N122 ve městě Aurillac, západně od pohoří Cantal Massif. Nabízí ubytování s vlastní koupelnou, bezplatným Wi-Fi připojením a TV. Snídaně se podává denně a v restauraci Campanile Aurillac si hosté mohou vychutnat regionální kuchyni i místní speciality. Recepce hotelu je otevřena nepřetržitě. K dispozici je parkování zdarma. Autobusová zastávka se spoji do centra města Aurillac a na nádraží (oboje asi 3,5 km od hotelu) je vzdálena 500 metrů. Na letiště dojedete za 5 minut.


Důležité informace

Upozorňujeme, že check-in a předání klíčů probíhá na adrese: 3 Rue Louise Michel, Aurillac, 15000.

 
 
facebook g+ twitter