Evropa > Francie > Midi-Pyrénées > Gers > Auch > Hôtel Robinson

Informace o Hôtel Robinson

Vítáme Vás na stránce Hôtel Robinson na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hôtel Robinson, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hôtel Robinson, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hôtel Robinson.

  • Hôtel Robinson

Hôtel Robinson Auch - Pensionhotel - HotelyHôtel Robinson Auch - Pensionhotel - HotelyHôtel Robinson Auch - Pensionhotel - HotelyHôtel Robinson Auch - Pensionhotel - HotelyHôtel Robinson Auch - Pensionhotel - HotelyHôtel Robinson Auch - Pensionhotel - HotelyHôtel Robinson Auch - Pensionhotel - HotelyHôtel Robinson Auch - Pensionhotel - HotelyHôtel Robinson Auch - Pensionhotel - HotelyHôtel Robinson Auch - Pensionhotel - HotelyHôtel Robinson Auch - Pensionhotel - HotelyHôtel Robinson Auch - Pensionhotel - HotelyHôtel Robinson Auch - Pensionhotel - HotelyHôtel Robinson Auch - Pensionhotel - HotelyHôtel Robinson Auch - Pensionhotel - HotelyHôtel Robinson Auch - Pensionhotel - HotelyHôtel Robinson Auch - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hôtel Robinson
Ulice:  Route De Tarbes
Město:  32000 Auch
Okres:  Gers
Kraj:  Midi-Pyrénées
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1062 Kč
40 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Robinson se nachází na klidném místě v historickém městě Auchu v Gaskoňsku. Nabízí internet a parkování, obojí zdarma. Všechny pokoje jsou pohodlné, vybavené TV a telefonem a mají vlastní koupelnu. Hotel Robinson je výborným výchozím bodem pro objevování města. V Auchu je katedrála a řada dalších památek a historických domů. Jedná se také o město s vyhlášenou gastronomií.

 
 
facebook g+ twitter