Evropa > Francie > Dolní Normandie > Calvados > Asnelles > Gold Beach Hotel

Informace o Gold Beach Hotel

Vítáme Vás na stránce Gold Beach Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Gold Beach Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Gold Beach Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Gold Beach Hotel.

  • Gold Beach Hotel

Gold Beach Hotel Asnelles - Pensionhotel - HotelyGold Beach Hotel Asnelles - Pensionhotel - HotelyGold Beach Hotel Asnelles - Pensionhotel - HotelyGold Beach Hotel Asnelles - Pensionhotel - HotelyGold Beach Hotel Asnelles - Pensionhotel - HotelyGold Beach Hotel Asnelles - Pensionhotel - HotelyGold Beach Hotel Asnelles - Pensionhotel - HotelyGold Beach Hotel Asnelles - Pensionhotel - HotelyGold Beach Hotel Asnelles - Pensionhotel - HotelyGold Beach Hotel Asnelles - Pensionhotel - HotelyGold Beach Hotel Asnelles - Pensionhotel - HotelyGold Beach Hotel Asnelles - Pensionhotel - HotelyGold Beach Hotel Asnelles - Pensionhotel - HotelyGold Beach Hotel Asnelles - Pensionhotel - HotelyGold Beach Hotel Asnelles - Pensionhotel - HotelyGold Beach Hotel Asnelles - Pensionhotel - HotelyGold Beach Hotel Asnelles - Pensionhotel - Hotely
Název:  Gold Beach Hotel
Ulice:  Rue Devonshire Regiment
Město:  14960 Asnelles
Okres:  Calvados
Kraj:  Dolní Normandie
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
769 Kč
30 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Důležité informace

Za příplatek a v závislosti na momentální dostupnosti je k dispozici souprava pro děti do 15 kg. Ta obsahuje dětskou postýlku, ložní prádlo, vysokou židličku, golfky a přebalovací podložku. Také ranní donášku čerstvého chleba a croissantů lze zajistit za příplatek. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter