Informace o Hotel La Rosiere

Vítáme Vás na stránce Hotel La Rosiere na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel La Rosiere, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel La Rosiere, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel La Rosiere.

  • Hotel La Rosiere

Hotel La Rosiere Tracy-sur-Mer - Pensionhotel - HotelyHotel La Rosiere Tracy-sur-Mer - Pensionhotel - HotelyHotel La Rosiere Tracy-sur-Mer - Pensionhotel - HotelyHotel La Rosiere Tracy-sur-Mer - Pensionhotel - HotelyHotel La Rosiere Tracy-sur-Mer - Pensionhotel - HotelyHotel La Rosiere Tracy-sur-Mer - Pensionhotel - HotelyHotel La Rosiere Tracy-sur-Mer - Pensionhotel - HotelyHotel La Rosiere Tracy-sur-Mer - Pensionhotel - HotelyHotel La Rosiere Tracy-sur-Mer - Pensionhotel - HotelyHotel La Rosiere Tracy-sur-Mer - Pensionhotel - HotelyHotel La Rosiere Tracy-sur-Mer - Pensionhotel - HotelyHotel La Rosiere Tracy-sur-Mer - Pensionhotel - HotelyHotel La Rosiere Tracy-sur-Mer - Pensionhotel - HotelyHotel La Rosiere Tracy-sur-Mer - Pensionhotel - HotelyHotel La Rosiere Tracy-sur-Mer - Pensionhotel - HotelyHotel La Rosiere Tracy-sur-Mer - Pensionhotel - HotelyHotel La Rosiere Tracy-sur-Mer - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel La Rosiere
Ulice:  14, Route de Bayeux
Město:  14117 Tracy-sur-Mer
Okres:  Calvados
Kraj:  Dolní Normandie
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1333 Kč
52 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofitrnlelarzhja

Rychlý popis

La Rosiere stojí na klidném místě se spoustou zeleně, 3 km od slavných pláží, kde se v den D vylodila spojenecká vojska. Můžete se těšit na klidné prostředí Normandie a hotel je ideálním výchozím bodem pro návštěvu tohoto regionu. Hotel se nachází ve velkém upraveném parku a poskytuje ubytování v pokojích zařízených v námořním stylu. Útulné pokoje mají vlastní koupelnu a jsou vybavené LCD TV. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení a na postelích najdete peřiny. Každé ráno si můžete dopřát kontinentální snídani a v hotelovém baru a salónku nebo na terase s výhledem do zahrady relaxovat u skleničky. Hotel La Rosiere má hřiště na pétanque, obří šachovnici na dámu a dětskou knihovnu plnou knih a her. Hotel La Rosiere je situovaný u výjezdu La Rosière ze silnice D 516 mezi městy Bayeux a Arromanches-les-Bains. Své auto můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti.

 
 
facebook g+ twitter