Informace o Hotel De Normandie

Vítáme Vás na stránce Hotel De Normandie na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel De Normandie, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel De Normandie, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel De Normandie.

  • Hotel De Normandie

Hotel De Normandie Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHotel De Normandie Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHotel De Normandie Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHotel De Normandie Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHotel De Normandie Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHotel De Normandie Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHotel De Normandie Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHotel De Normandie Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHotel De Normandie Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHotel De Normandie Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHotel De Normandie Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHotel De Normandie Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHotel De Normandie Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHotel De Normandie Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHotel De Normandie Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHotel De Normandie Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - HotelyHotel De Normandie Arromanches-les-Bains - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel De Normandie
Ulice:  5 place du 6 Juin
Město:  14117 Arromanches-les-Bains
Okres:  Calvados
Kraj:  Dolní Normandie
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1515 Kč
59 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofislrotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel De Normandie se nachází přímo na pobřeží města Arromanches-les-Bains a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Hotel De Normandie poskytuje pokoje s koupelnou, kabelovou TV a v některých případech také s výhledem na moře. Do hotelové rybí restaurace s výhledem na moře se hosté mohou těšit na čerstvé mořské plody. Později se můžete přesunout do baru na sklenku, nebo relaxovat na terase. Každý den je podávána snídaně formou bufetu. V okolí hotelu mohou hosté navštívit několik zajímavostí, včetně památníku bitvy o Normandii, Tapisérie z Bayeux, místa Pointe du Hoc, pláže Omaha, amerického hřbitova nebo dělostřelecké baterie Longues-sur-Mer.


Důležité informace

Upozorňujeme, že hotel nemá výtah. Upozorňujeme, že hotel má omezený počet parkovacích míst a jejich rezervace není možná.

 
 
facebook g+ twitter