Evropa > Polsko > Lodz / Lodsch > andel's by Vienna House Lodz

Informace o andel's by Vienna House Lodz

Vítáme Vás na stránce andel's by Vienna House Lodz na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu andel's by Vienna House Lodz, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt andel's by Vienna House Lodz, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro andel's by Vienna House Lodz.

  • andel's by Vienna House Lodz

andel's by Vienna House Lodz Lodz / Lodsch - Pensionhotel - Hotelyandel's by Vienna House Lodz Lodz / Lodsch - Pensionhotel - Hotelyandel's by Vienna House Lodz Lodz / Lodsch - Pensionhotel - Hotelyandel's by Vienna House Lodz Lodz / Lodsch - Pensionhotel - Hotelyandel's by Vienna House Lodz Lodz / Lodsch - Pensionhotel - Hotelyandel's by Vienna House Lodz Lodz / Lodsch - Pensionhotel - Hotelyandel's by Vienna House Lodz Lodz / Lodsch - Pensionhotel - Hotelyandel's by Vienna House Lodz Lodz / Lodsch - Pensionhotel - Hotelyandel's by Vienna House Lodz Lodz / Lodsch - Pensionhotel - Hotelyandel's by Vienna House Lodz Lodz / Lodsch - Pensionhotel - Hotelyandel's by Vienna House Lodz Lodz / Lodsch - Pensionhotel - Hotelyandel's by Vienna House Lodz Lodz / Lodsch - Pensionhotel - Hotelyandel's by Vienna House Lodz Lodz / Lodsch - Pensionhotel - Hotelyandel's by Vienna House Lodz Lodz / Lodsch - Pensionhotel - Hotelyandel's by Vienna House Lodz Lodz / Lodsch - Pensionhotel - Hotelyandel's by Vienna House Lodz Lodz / Lodsch - Pensionhotel - Hotelyandel's by Vienna House Lodz Lodz / Lodsch - Pensionhotel - Hotely
Název:  andel's by Vienna House Lodz
Ulice:  Ul. Ogrodowa 17
Město:  91-065 Łódź
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1773 Kč
297 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Andel's Hotel Łódź se nachází v centru Łódźe. Má moderně zařízené interiéry a lázně v nejvyšším patře. Poskytuje prostorné a světlé pokoje s klimatizací a TV s plochou obrazovkou. Každé ráno si hosté mohou vychutnat pestrou snídani formou bufetu s nabídkou zdravých jídel. V restauraci Delight se připravují pokrmy fusion kuchyně. Andel's Hotel Łódź má tiché pokoje s minibarem, zařízením na přípravu čaje a kávy, DVD a CD přehrávačem a trezorem. V hotelu najdete luxusní lázně skySPAce s proskleným bazénem a krásným výhledem na město, různými saunami, masážním salonem a fitness centrem. Andel’s Hotel Łódź se nachází v kulturním a obchodním komplexu Manufaktura, jen 1,5 km od známé ulice Piotrkowska. Hotel nedávno získal evropské ocenění za nejlepší hotel v Polsku.

 
 
facebook g+ twitter