Evropa > Polsko > Lodz / Lodsch > Hotel Borowiecki

Informace o Hotel Borowiecki

Vítáme Vás na stránce Hotel Borowiecki na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Borowiecki, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Borowiecki, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Borowiecki.

  • Hotel Borowiecki

Hotel Borowiecki Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyHotel Borowiecki Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyHotel Borowiecki Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyHotel Borowiecki Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyHotel Borowiecki Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyHotel Borowiecki Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyHotel Borowiecki Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyHotel Borowiecki Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyHotel Borowiecki Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyHotel Borowiecki Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyHotel Borowiecki Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyHotel Borowiecki Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyHotel Borowiecki Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyHotel Borowiecki Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyHotel Borowiecki Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyHotel Borowiecki Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyHotel Borowiecki Lodz / Lodsch - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Borowiecki
Ulice:  Ul. Kasprzaka 7/9
Město:  91-078 Łódź
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
777 Kč
131 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptitsvrubgnofisltrnlelarzh

Rychlý popis

Moderní business Hotel Borowiecki najdete ve městě Lodž, v těsné blízkosti Aleja Wlokniarzy, cesty, která vede z Gdaňsku do Katovic. Nabízí krásně a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Všechny hotelové pokoje jsou moderně a vkusně zařízené. Každý z nich má vlastní koupelnu, satelitní TV a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. Apartmány mají posezení a vířivku. Hotel se nachází v blízkosti nádraží Lodž Kaliska, nákupního centra Manufaktura a sportoviště Atlas Arena. Může se pochlubit neplaceným veřejným parkovištěm, které je monitorované. Hotel Borowiecki má restauraci, která podává výbornou kuchyni a bar s lahodnými nápoji. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce.

 
 
facebook g+ twitter