Evropa > Polsko > Lodz / Lodsch > Ambasador Centrum

Informace o Ambasador Centrum

Vítáme Vás na stránce Ambasador Centrum na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Ambasador Centrum, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Ambasador Centrum, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Ambasador Centrum.

  • Ambasador Centrum

Ambasador Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyAmbasador Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyAmbasador Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyAmbasador Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyAmbasador Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyAmbasador Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyAmbasador Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyAmbasador Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyAmbasador Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyAmbasador Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyAmbasador Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyAmbasador Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyAmbasador Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyAmbasador Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyAmbasador Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyAmbasador Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - HotelyAmbasador Centrum Lodz / Lodsch - Pensionhotel - Hotely
Název:  Ambasador Centrum
Ulice:  Al. Piłsudskiego 29
Město:  90-307 Łódź
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1294 Kč
216 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Čtyřhvězdičkový hotel Ambasador Centrum je situován v centru Lodže a nabízí prostorné a klimatizované ubytování s rychlovarnou konvicí. Během pobytu můžete zdarma využívat Wi-Fi a wellness centrum. Ambasador poskytuje elegantní pokoje a apartmány se satelitní TV s plochou obrazovkou, lednicí, trezorem a moderní koupelnou s fénem. Ambasador Hotel se nachází pouhých 5 minut chůze od nákupní ulice Piotrkowska a 1 km od vlakového nádraží Łódź Fabryczna. Wellness centrum hotelu Ambasador zahrnuje bezplatný krytý bazén se 2 saunami. Dopřát si můžete také parní saunu nebo uvolňující masáže. Na místě je k dispozici neplacené hlídané parkoviště. V prostorné hotelové restauraci si můžete vychutnat pokrmy polské i mezinárodní kuchyně. Každé ráno se podává pestrá snídaně formou bufetu.

 
 
facebook g+ twitter