Lány – vyberte si hotel, penzion, kemp nebo pronájem chaty, chalupy

Portál PensionHotel Vás vítá na svých stránkách, kde ve městě Lány naleznete velké množství nabídek ubytování v hotelu, penzionu, chatě, apartmánu a kempu. Ubytovat se lze ve wellness hotelu, rodinném penzionu, luxusním apartmánu, rybářské chatě nebo letním kempu. Ve městě Lány a jeho blízkém okolí naleznete mnoho kulturních i přírodních památek. Přímý kontakt nebo online rezervace je určena právě Vám k jednoduché rezervaci ubytování a  k úspěšnému začátku plánování Vaší dovolené. Připojujeme také seznam restaurací ve městě Lány včetně jejich rezervací.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667665
1
Penzion Žilina, ubytování Žilina u Kladna

Max. kapacita: 24
Pokojů: 8
Domácí zvířata: Ano
Penzion
Osoba / noc+snídaně
700 Kč

VÍTEJTE V PENZIONU ŽILINA U KLADNA

OKOLÍ - Srdečně Vás zveme k aktivnímu odpočinku v krásném okolí křivoklátských lesů a k načerpání nových sil v penzionu ŽILINA s bohatým výběrem jídel a pití. Penzion a restaurace ŽILINA se nachází 8km od okresního města Kladna, přímo na cyklistické stezce, vedoucí do chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko.
Východně od penzionu cca 25km dojedete zhruba po třiceti minutách na mezinárodní letiště v Praze Ruzyni a dále pak do centra města.

POKOJE - Nově zrekonstruovaný penzion s parkovištěm a restaurací nabízí ubytování ve dvou dvoulůžkových, dvou třílůžkových a čtyřech čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a internetovým připojením (wifi).

CENY
1 osoba noc se snídaní 700,- Kč
2 osoby noc se snídaní 1.100,- Kč
3 osoby noc se snídaní 1.600,- Kč
4 osoby noc se snídaní 1.800,- Kč

RESTAURACE - Dále pak nabízí posezení v nekuřácké restauraci, ve formance, nebo terase s letní zahrádkou. Možnost je zde také venkovního grilování. V sále s kapacitou až 120 lidí je možné pořádat svatby, firemní oslavy, rauty, catering, školení a malé sportovní akce.

RELAXACE - Hned vedle penzionu se nachází dětské a sportovní hřiště.
V penzionu je také malá posilovna s šatnami včetně soc.zařízení a stolního tenisu.

Zde se dají podnikat výlety do krásné přírody nebo se podívat na středověký hrad Křivoklát.
Dále v blízkém okolí penzionu cca 7km leží obec Lány se zámkem a velkou oborou,  letní sídlo několika našich prezidentů.

 

 
Chata 12515 Rynholec

Max. kapacita: 6
Bezbariérový přístup: Ne
Pokojů:
Chata

 
Chata 12516 Rynholec

Max. kapacita: 6
Bezbariérový přístup: Ne
Pokojů:
Chata

 
 
facebook g+ twitter