Evropa > Itálie > Kalábrie > Cosenza > San Giovanni in Fiore

Hotely San Giovanni in Fiore - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města San Giovanni in Fiore na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 660522
1
Dino

Pokojů: 30
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1242 Kč
48 €
 
Biafora Resort & Spa

Pokojů: 25
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
1812 Kč
70 €
 
Hotel Duchessa Della Sila

Pokojů: 26
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
1631 Kč
63 €
 

Kategorie hotelů San Giovanni in Fiore

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit San Giovanni in Fiore a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve San Giovanni in Fiore, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě San Giovanni in Fiore, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter