Klučov – vyberte si hotel, penzion, kemp nebo pronájem chaty, chalupy

Portál PensionHotel Vás vítá na svých stránkách, kde ve městě Klučov naleznete velké množství nabídek ubytování v hotelu, penzionu, chatě, apartmánu a kempu. Ubytovat se lze ve wellness hotelu, rodinném penzionu, luxusním apartmánu, rybářské chatě nebo letním kempu. Ve městě Klučov a jeho blízkém okolí naleznete mnoho kulturních i přírodních památek. Přímý kontakt nebo online rezervace je určena právě Vám k jednoduché rezervaci ubytování a  k úspěšnému začátku plánování Vaší dovolené. Připojujeme také seznam restaurací ve městě Klučov včetně jejich rezervací.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667667
1
Penzion U kaštanu Limuzy Český Brod

Max. kapacita: 14
Pokojů: 6
Penzion
Cena od / noc
300 Kč

Penzion U kaštanu Limuzy Český Brod

Penzion U kaštanu Limuzy - penzion:  se nachází nedaleko Českého Brodu a Úval asi 25 km od centra Prahy, vlakové spojení až na Masarykovo nádraží - v případě potřeby vás přivezeme a odvezeme na vlak.
Svojí polohou a vybavením je penzion vhodný nejen pro rodinnou dovolenou, ale i aktivní sportovní dovolenou a k pořádání rodinných oslav i firemních akcí. Nabízíme celoroční ubytování s bazénem, ohništěm a zahradním posezením, stylově zařízenou restauraci s oddělených salónkem s krbem. Uzavřené parkoviště ve dvoře zdarma.

Penzion U kaštanu Limuzy - ubytování se snídaní
2 × 3 lůžkový pokoj
4 × 2 lůžkový pokoj
Pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením a koupelnou.

Penzion U kaštanu Limuzy - ceník
1 osoba/noc - 500,- Kč
2 osoby/noc - 700,- Kč
3 osoby/noc - 900,- Kč
děti do 3 let bez nároku na lůžko - zdarma
děti do 12 let - 50 % sleva

 

 
 
facebook g+ twitter