Kout na Šumavě – vyberte si hotel, penzion, kemp nebo pronájem chaty, chalupy

Portál PensionHotel Vás vítá na svých stránkách, kde ve městě Kout na Šumavě naleznete velké množství nabídek ubytování v hotelu, penzionu, chatě, apartmánu a kempu. Ubytovat se lze ve wellness hotelu, rodinném penzionu, luxusním apartmánu, rybářské chatě nebo letním kempu. Ve městě Kout na Šumavě a jeho blízkém okolí naleznete mnoho kulturních i přírodních památek. Přímý kontakt nebo online rezervace je určena právě Vám k jednoduché rezervaci ubytování a  k úspěšnému začátku plánování Vaší dovolené. Připojujeme také seznam restaurací ve městě Kout na Šumavě včetně jejich rezervací.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667666
1
Pension Janka Kdyně

Max. kapacita: 25
Pokojů: 9
Domácí zvířata: Ano
Penzion
Cena od / noc
450 Kč

Pension Janka Kdyně

Pension Janka Kdyně - LOKALITA - Pension je využíván k ubytování při cestách do SRN, na Chodsko a Šumavu. Leží v klidné ulici téměř ve středu města. Vlakové i autobusové spojení.

Pension Janka Kdyně - POKOJE - Penzion s celkovou kapacitou 50 lůžek nabízí dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje jsou barevně sladěny a vybaveny TV, SAT, soc. zařízením, minibarem, WiFi.

Pension Janka Kdyně - CENY -
Dvoulůžkový pokoj - 900,- Kč (pro jednu osobu 550,- Kč).
Snídaně 110,- Kč.

Pension Janka Kdyně - SLUŽBY - Jeho součástí je i vlastní parkoviště. Pes je povolen ale musí mít vše potřebné (košík, očkovací průkaz, lůžko pro psa, misku). V budově pizzerie - možnost celodenního stravování.

 

 
Na Kobyle - restaurace a penzion Kdyně

Max. kapacita: 25
Pokojů: 8
Domácí zvířata: Ano
Penzion
Jednolůžko / noc+snídaně
600 Kč

Penzion a restaurace Na Kobyle - Kdyně

Volná místa na Jarní prázdniny:
3-lůžkový pokoj - 2x
4-lůžkový pokoj - 1x

Penzion a restaurace Na Kobyle Kdyně - LOKALITA - Restaurace, pizzerie a penzion „Na Kobyle" se nacházína konci města Kdyně, vzdáleného cca 10 km od Domažlic a 7 km od hranic s Německem, s vynikající dopravní dostupností.

Návštěvníci mohou navštívit restauraci s vynikající italskou kuchyní, nebo využít služeb penzionu s nově zařízenými pokoji. 

Penzion a restaurace Na Kobyle Kdyně - UBYTOVÁNÍ - Nabízíme ubytování ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích s jedinečnou atmosférou. K dispozici je 8 pokojů s maximální celkovou kapacitou 25 osob včetně přistýlek.
Každý pokoj je vybaven barevným LCD televizorem se satelitními programy, sociálním zařízením se sprchou a WC.

Penzion a restaurace Na Kobyle Kdyně - CENY -  
Dvoulůžkový pokoj - 1000,- Kč
Třílůžkový pokoj - 1200,- Kč
Čtyřlůžkový pokoj - 1500,- Kč
Snídaně - 100,- Kč
Pes - 200,- Kč

Penzion a restaurace Na Kobyle Kdyně - SLUŽBY - V celém objektu restaurace a penzionu je k dispozici vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu. V bezprostřední blízkosti penzionu je parkoviště s 25 parkovacími místy, parkování je možné i ve zděných garážích.

 

 
Penzion 18302 Kdyně

Max. kapacita: 27
Pokojů: 9
Domácí zvířata: Ano
Penzion

 
Penzion Černý Orel

Pokojů: 15
Domácí zvířata: Ano
Penzion
Osoba / noc
551 Kč
20 €
 
Pension Janka

Pokojů: 9
Domácí zvířata: Ano
Penzion
Osoba / noc
551 Kč
20 €
 
Penzion-Apex

Pokojů: 9
Domácí zvířata: Ano
Penzion ***
Osoba / noc
826 Kč
30 €
 
 
facebook g+ twitter