Evropa > Francie > Pays de la Loire > Atlantická Loira > La Chapelle-sur-Erdre

Hotely La Chapelle-sur-Erdre - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města La Chapelle-sur-Erdre na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667661
1
Best Western Plus Hotel De La Regate

Pokojů: 42
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
1923 Kč
75 €
 
Westotel Nantes Atlantique

Pokojů: 300
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
1794 Kč
70 €
 
ibis Nantes Treillières

Pokojů: 70
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1264 Kč
49 €
 

Kategorie hotelů La Chapelle-sur-Erdre

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit La Chapelle-sur-Erdre a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve La Chapelle-sur-Erdre, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě La Chapelle-sur-Erdre, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter