Hotely Hřensko - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Hřensko na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667665
1
Hotel Belveder

Pokojů: 12
Domácí zvířata: Ano
Hotel

 
Hotel Labe

Pokojů: 13
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1031 Kč
41 €
 
Bio- & Nationalparkhotel Helvetia

Pokojů: 22
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
2488 Kč
99 €
 
Hotel U Zeleného Stromu

Pokojů: 11
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
704 Kč
28 €
 
Hotel Praha

Pokojů: 36
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
1312 Kč
52 €
 
Panoramahotel Wolfsberg

Pokojů: 25
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1181 Kč
47 €
 

Kategorie hotelů Hřensko v České republice

Česká republika nabízí mnoho krásných míst, kde můžete strávit svůj volný čas. Nabízí mnoho příležitostí ke koupání a opalování u jezer a rybníků a pro ty kdo milují zimní sporty nabízí hory se sjezdovkami. Je zde mnoho zajímavých historických míst a kulturních památek.

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Hřensko a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Hřensko, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Hřensko, včetně on-line rezervace.

Slevy.
Připravili jsme pro Vás také slevy ubytování, kde naleznete přehled všech ubytovacích objektů, které poskytují na svoje ubytovací služby slevu.

 
facebook g+ twitter