Evropa > Španělsko > Lloret de Vista Alegre

Hotely Lloret de Vista Alegre - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Lloret de Vista Alegre na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667662
1
Hotel Son Xotano

Pokojů: 14
Domácí zvířata: Ano
Hotel

 
Son Cleda

Pokojů: 8
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1890 Kč
73 €
 
Son Baulo

Pokojů: 11
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
2537 Kč
98 €
 
Agroturismo sa Rota d

Pokojů: 8
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
3742 Kč
145 €
 
Hotel Can Font

Pokojů: 7
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1216 Kč
47 €
 
Can Joan Capo

Pokojů: 8
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
2589 Kč
100 €
 

Kategorie hotelů Lloret de Vista Alegre

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Lloret de Vista Alegre a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Lloret de Vista Alegre, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Lloret de Vista Alegre, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter