Evropa > Polsko > Kopaniec

Hotely Kopaniec - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Kopaniec na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667661
1
Hotel Grand Felix

Pokojů: 51
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
593 Kč
99 zł
 
Automobil Hotel

Pokojů: 18
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
593 Kč
99 zł
 
Hotel Santorini

Pokojů: 27
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1079 Kč
180 zł
 
Hotel Centrum

Pokojů: 28
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
1025 Kč
171 zł
 
Hotel Orient

Pokojů: 58
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
1025 Kč
171 zł
 
Hotel Felix

Pokojů: 100
Domácí zvířata: Ano
Hotel **
Osoba / noc
405 Kč
68 zł
 

Kategorie hotelů Kopaniec

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Kopaniec a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Kopaniec, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Kopaniec, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter