Evropa > Švýcarsko > Vaud > Aigle > Villars-sur-Ollon

Hotely Villars-sur-Ollon - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Villars-sur-Ollon na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667667
1
Hotel 19485 Gryon

Max. kapacita: 6
Pokojů: 3
Hotel

 
Hôtel Du Golf and Spa

Pokojů: 69
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
4257 Kč
171 Fr.
 
Lonhea Alpine Clinic

Pokojů: 7
Domácí zvířata: Ano
Hotel

 
Alpe Fleurie Hôtel & Restaurant

Pokojů: 25
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
3205 Kč
129 Fr.
 
Chalet RoyAlp Hôtel & Spa

Pokojů: 63
Domácí zvířata: Ano
Hotel *****
Osoba / noc
13966 Kč
561 Fr.
 
Eurotel Victoria

Pokojů: 165
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
3361 Kč
135 Fr.
 
Ecureuil

Pokojů: 27
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
3734 Kč
150 Fr.
 

Kategorie hotelů Villars-sur-Ollon

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Villars-sur-Ollon a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Villars-sur-Ollon, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Villars-sur-Ollon, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter