Hotely Piotta - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Piotta na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667667
1
Hotel Monte Pettine

Pokojů: 9
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1877 Kč
75 Fr.
 
Lago Ritom

Pokojů: 17
Domácí zvířata: Ano
Hotel

 
Hotel Ristorante Baldi

Pokojů: 12
Domácí zvířata: Ano
Hotel *
Osoba / noc
1689 Kč
68 Fr.
 
Motel Gottardo Sud

Pokojů: 60
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
2002 Kč
80 Fr.
 

Kategorie hotelů Piotta

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Piotta a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Piotta, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Piotta, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter