Hotely Ovronnaz - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Ovronnaz na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667664
1
Chalet Kalbermatten (dépendance de l'Hostellerie de l'Ardève)

Pokojů: 11
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
3490 Kč
150 Fr.
 
Le Petit Muveran

Pokojů: 14
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
5351 Kč
230 Fr.
 
Hotel des Bains de Saillon

Pokojů: 148
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
2722 Kč
117 Fr.
 
Hôtel des Bains d

Pokojů: 175
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
4711 Kč
203 Fr.
 

Kategorie hotelů Ovronnaz

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Ovronnaz a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Ovronnaz, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Ovronnaz, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter