Afrika > Tunisko > Tozeur

Hotely Tozeur - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Tozeur na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657815
1
Palm Gîte

Pokojů: 19
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
786 Kč
30 €
 
Résidence El Arich

Pokojů: 25
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
786 Kč
30 €
 
Ksar Rouge

Pokojů: 112
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1756 Kč
67 €
 
Palm Beach Palace Tozeur

Pokojů: 128
Domácí zvířata: Ano
Hotel *****
Osoba / noc
1048 Kč
40 €
 
Residence Tozeur Almadina

Pokojů: 12
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
891 Kč
34 €
 

Kategorie hotelů Tozeur

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Tozeur a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Tozeur, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Tozeur, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter