Afrika > Tunisko > Bizerte

Hotely Bizerte - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Bizerte na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657815
1
Hotel Jalta

Pokojů: 100
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1048 Kč
40 €
 
Complexe Touristique Sidi Salem

Pokojů: 40
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
734 Kč
28 €
 
Bizerta Resort

Pokojů: 100
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1866 Kč
71 €
 

Kategorie hotelů Bizerte

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Bizerte a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Bizerte, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Bizerte, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter