Hotely Arorangi - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Arorangi na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657803
1
Manuia Beach Resort

Pokojů: 24
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
6507 Kč
$425
 
The Edgewater Resort & Spa

Pokojů: 280
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
2985 Kč
$195
 
Crown Beach Resort & Spa

Pokojů: 36
Domácí zvířata: Ano
Hotel *****
Osoba / noc
6700 Kč
$438
 
Magic Reef Bungalows

Pokojů: 9
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
4019 Kč
$263
 
Sunset Resort

Pokojů: 35
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
4700 Kč
$307
 

Kategorie hotelů Arorangi

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Arorangi a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Arorangi, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Arorangi, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter