Klučenice – vyberte si hotel, penzion, kemp nebo pronájem chaty, chalupy

Portál PensionHotel Vás vítá na svých stránkách, kde ve městě Klučenice naleznete velké množství nabídek ubytování v hotelu, penzionu, chatě, apartmánu a kempu. Ubytovat se lze ve wellness hotelu, rodinném penzionu, luxusním apartmánu, rybářské chatě nebo letním kempu. Ve městě Klučenice a jeho blízkém okolí naleznete mnoho kulturních i přírodních památek. Přímý kontakt nebo online rezervace je určena právě Vám k jednoduché rezervaci ubytování a  k úspěšnému začátku plánování Vaší dovolené. Připojujeme také seznam restaurací ve městě Klučenice včetně jejich rezervací.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667665
1
Hotel 18748 Klučenice

Max. kapacita: 82
Pokojů: 31
Domácí zvířata: Ano
Hotel

 
Autocamping Velký Vír
Kemp

Autocamping Velký Vír

Poloha: Autocamping se nachází v krásné krajině na břehu Orlického jezera.

Ubytování v chatkách: Nabízíme ubytování v chatách tří kategorií. Chata Šumavanka  s možností vaření a s vlastním sociálním zařízením, chaty Boubín a Lada s možností vaření, sociální zařízení je společné. Chaty Liaz a MDU bez kuchyňského koutu, sociální zařízení je společné. Chatky MDU jsou čtyřlůžkové, bez možnosti  vaření za velice příznivou cenu.

Ceny: chaty od 400,- Kč do 800,- Kč / chata /  den (podle typu chaty)
aktuální ceník

Karavany: Místa pro karavany s elektrickou přípojkou 220 V, jistič 10 A na 2 zásuvky. Možnost rozdělání vlastního ohně.

Stany: Široké prostory pro stanování na loukách blízko lesa i v blízkosti jezera.

Restaurace: 2 restaurace nabízejí teplá jídla po celý den, venkovní terasu, TV, taneční parket, zmrzlinu, bar, grilovaná jídla, stolní fotbal a hokej, juke box, šipky, polopenzi, plnou penzi, široký výběr potravin a nápojů.
 

 
 
facebook g+ twitter