Častrov – vyberte si hotel, penzion, kemp nebo pronájem chaty, chalupy

Portál PensionHotel Vás vítá na svých stránkách, kde ve městě Častrov naleznete velké množství nabídek ubytování v hotelu, penzionu, chatě, apartmánu a kempu. Ubytovat se lze ve wellness hotelu, rodinném penzionu, luxusním apartmánu, rybářské chatě nebo letním kempu. Ve městě Častrov a jeho blízkém okolí naleznete mnoho kulturních i přírodních památek. Přímý kontakt nebo online rezervace je určena právě Vám k jednoduché rezervaci ubytování a  k úspěšnému začátku plánování Vaší dovolené. Připojujeme také seznam restaurací ve městě Častrov včetně jejich rezervací.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667665
1
Penzion Častrov

Max. kapacita: 17
Pokojů: 5
Apartmánů: 1
Penzion
Osoba / noc
410 Kč

Penzion Častrov na Vysočině

POLOHA – Nacházíme se v malebné vesničce Čestrov, okres Pelhřiov, Vysočina. Příjemné prostředí Vám zaručí pohodovou a levnou dovolenou.

UBYTOVÁNÍ – Nabízíme kvalitně a útulně vybavené 2 dvoulůžkové, 2 třílůžkové pokoje, 1 čtyřlůžkový pokoj a apartmán. Velikost pokojů poskytuje hostům maximální pohodlí. Vždy dva pokoje (4-5 osob) mají sociální zařízení hned vedle pokojů. Kapacita je 17 pevných lůžek a s přistýlkami až 25 míst ke spaní.

CENA zde.

SERVIS – Součástí ubytování je využití našeho wellness – venkovní vířivka a sauna. Kola lze bezpečně uložit v kolárně.
 

 
Chalupa Vitice

Pokojů: 1
Domácí zvířata: Ano
Penzion
Osoba / noc
2733 Kč
109 €
 
 
facebook g+ twitter