Lörrach - katalog restaurací včetně rezervace

Vítáme Vás na našem rezervačním serveru PensionHotel. Nacházíte se na stránce restaurace Lörrach, kde jsou restaurace, prezentované ve městě Lörrach. V prezentacích můžete hledat tipy nejen luxusních restaurací, ale také levné restaurace, nabídky restaurací nabízející italská, čínská, řecká, indická, mexická jídla, dále jídelny, místní restaurace, denní menu, speciality, pizza, rychlé občerstvení, vinárna, kafe bar, snídaně, obědy, večeře ve městě Lörrach.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667667
1
GINZA - Teppanyaki Restaurant Lörrach

Kuřácké prostory: Ne
Nekuřácké prostory: Ne
Bezbariérový přístup: Ne
Restaurace

Ginza - Teppanyaki Restaurace Lörrach

Restaurace: Moderní asijská restaurace s grilem Teppanyaki, speciality z Číny, Japonska, Thajska a Mongolska. Můžete si vybrat z více než 60 pokrmů v bufetu: saláty, polévky, sushi, chutné dezerty a mnohem víc. Samozřejmě máme i a la carte a obědové menu. K dispozici asi 200 míst.

Poloha: Slunná terasa, parkování zdarma a přímo v místě. Grüttpark s jezerem, růžová zahrada a dobrodružné hřiště. Rychle dostupná Francie a Švýcarsko.

 
Chinarestaurant Rosengarten

Kuchyně: čínská
Kuřácké prostory: Ne
Nekuřácké prostory: Ne
Bezbariérový přístup: Ne
Restaurace

Asijská (Čínská) restaurace a bufet s nabídkou "vše co můžete sníst" a s nádhernou letní zahrádkou

Poloha: Čínská restaurace se nachází v Rheinfelden/Baden u švýcarských hranic, pouhé 2 min od dálnice. Z měst Basel, Frick, Lörrach, Schopfheim, Wehr, Laufenburg a Bad Säckingen se k restauraci dostanete za 15 minut. Parkování je zdarma.

Asijská restaurace: Čínská restaurace s nabídkou  "vše co chcete jíst" je kulinářským zážitkem pro každého. Nabídka jídel již od 6 EUR. Restaurace disponuje rychlou obsluhou a možností vzít si jídlo s sebou. V restauraci je skvělá zábava pro rodiny s dětmi nebo menší skupiny.

Zahradní restaurace: krásná zahrádka, která je v noci osvětlená lucernami.

Pension Rosengarten: levné pokoje, možnost pronájmu. Sprcha na patře. Sleva pro delší pobyty.

 
Restaurant Tenmanya Lörrach / bei Basel

Kuřácké prostory: Ne
Nekuřácké prostory: Ne
Bezbariérový přístup: Ne
Restaurace

Moderní čínská restaurace s grilem a bufet se vším co chcete sníst v Lörrachu u Basileje

Poloha: V Lörrachu v těsné blízkosti Francie a Švýcarska. Města Riehen / Basilej jsou vzdálená několika minut. Také vlakové nádraží Lörrach asi 10 minut chůze pěšky.

Restaurace: Moderní čínská restaurace s Rodizio grilem. Obrovský bufet, kde si můžete vybrat co chcete sníst pro váš kulinářský zážitek z různých druhů čínské kuchyně. Kapacita asi 200 míst.

Extra: Soukromé parkoviště, terasa, extra sál pro oslavy a konference, místnost pro kouření, dětský koutek.

 

Kategorie restaurace Lörrach

Návštěvu města Lörrach Vám zpříjemní i doporučená restaurace, kde se Vám personál ochotně věnuje. Samozřejmostí je jídelní lístek restaurace či recenze dané restaurace.

Často navštěvované jsou čínské, italské a řecké restaurace, ale dnes již i vietmanské restaurace se svou rychlou obsluhou. Pokud jste nenašli Vámi hledanou restauraci ve městě Lörrach podívejte se na mapu okresu tohoto města.

Příjemné zážitky u oběda nebo večeře Vám přeje kolektiv Pensionhotelu.

Pokud se Vaše návštěva města Lörrach nečekaně prodlouží, najděte si ubytování v katalogu PensionHotelu, kde je možno si vybrat z luxusních hotelů, rodinných penzionů nebo levnějších apartmánů či ubytování v soukromí.

 
facebook g+ twitter