Hotely Amstetten - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Amstetten na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667667
1
Hotel-Restaurant GÜRTLER*** Amstetten

Max. kapacita: 85
Pokojů: 45
Hotel ***
Osoba / noc+snídaně
1169 Kč
43 €
 
Hotel 6614 Amstetten

Max. kapacita: 76
Pokojů: 41
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***

 
Hotel Exel

Pokojů: 49
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
2265 Kč
83 €
 
Stadthotel Gürtler

Pokojů: 40
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
2039 Kč
75 €
 

Kategorie hotelů Amstetten v Rakousku

Rakousko je země, kde je více než polovina rozlohy hornaté povahy. Pro toho, kdo chce strávit svůj volný čas v horách ať už pěšími tůrami v létě nebo lyžováním v zimě je tato země ideálním místem. Každý turista si zde najde svoje jejkrásnější místo.
Samozřejmě zde nalezneme velké množství památek a přírodních zajímavostí.

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Amstetten a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Amstetten, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Amstetten, včetně on-line rezervace.

V Rakousku nalezneme velké množství památek a přírodních zajímavostí.

 

 
facebook g+ twitter