Laa an der Thaya – vyberte si hotel, penzion, kemp nebo pronájem chaty, chalupy

Portál PensionHotel Vás vítá na svých stránkách, kde ve městě Laa an der Thaya naleznete velké množství nabídek ubytování v hotelu, penzionu, chatě, apartmánu a kempu. Ubytovat se lze ve wellness hotelu, rodinném penzionu, luxusním apartmánu, rybářské chatě nebo letním kempu. Ve městě Laa an der Thaya a jeho blízkém okolí naleznete mnoho kulturních i přírodních památek. Přímý kontakt nebo online rezervace je určena právě Vám k jednoduché rezervaci ubytování a  k úspěšnému začátku plánování Vaší dovolené. Připojujeme také seznam restaurací ve městě Laa an der Thaya včetně jejich rezervací.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667667
1
Hotel zum Brüdertor****

Max. kapacita: 62
Pokojů: 30
Hotel ****
Osoba / noc+snídaně
1116 Kč
42 €
 
Hotel Zetocha *** Hevlín

Max. kapacita: 60
Pokojů: 19
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc+snídaně
500 Kč

Hotel Zetocha *** Hevlín

LOKALITA - Hotel Zetocha se nachází nedaleko hranic s Rakouskem - termální lázně 1,5 km, hraniční přechod LAA – Rakousko. Můžete u nás strávit lázeňský pobyt s docházkou do Termálních lázní v Laa.

POKOJE - Hotel ZETOCHA disponuje 18 pokoji. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlek.
Celková kapacita hotelu je 54 osob. Vybavení všech pokojů: TV, sprcha, satelit, klimatizace, telefon, rádio.

SLUŽBY
Restaurace s kapacitou 64 míst, pořádání prezentací, firemních večírků, školení, gastronomické akce. 2 salonky - 20 míst, hotelový bar - 70 míst, terasa - 30 míst.

Hostinec Formanka nabízí stylové prostředí, letní terasu a možnost sledování sportovních utkání na velké obrazovce. K dispozici je 80 míst a terasu se 120 místy.

Pohostinství s hernou Hrabětická 13 – možnost pořádání společenských akcí, nově vybaven a rekonstruován kulturní sála pro cca 250 osob. Vhodné pro firemní akce, večírky. K dispozici je velká TV, satelit a jukebox.

Další naše ubytovací zařízení Penzion Kašenec.

 
Hotel zum Brüdertor

Pokojů: 31
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1421 Kč
54 €
 
Therme Laa - Hotel & Silent Spa

Pokojů: 122
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
4032 Kč
152 €
 
 
facebook g+ twitter