Hotely Travna - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Travna na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667667
1
Rosenberger Motor-Hotel Ansfelden

Pokojů: 45
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1687 Kč
64 €
 
Hotel Almtalerhof

Pokojů: 36
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1769 Kč
67 €
 
7 Days Premium Hotel Linz

Pokojů: 100
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1241 Kč
47 €
 
Business-Hotel Stockinger

Pokojů: 100
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
2429 Kč
92 €
 
Komfort-Hotel Stockinger

Pokojů: 50
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
2138 Kč
81 €
 

Kategorie hotelů Travna v Rakousku

Rakousko je země, kde je více než polovina rozlohy hornaté povahy. Pro toho, kdo chce strávit svůj volný čas v horách ať už pěšími tůrami v létě nebo lyžováním v zimě je tato země ideálním místem. Každý turista si zde najde svoje jejkrásnější místo.
Samozřejmě zde nalezneme velké množství památek a přírodních zajímavostí.

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Travna a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Travna, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Travna, včetně on-line rezervace.

V Rakousku nalezneme velké množství památek a přírodních zajímavostí.

 

 
facebook g+ twitter