Penziony Biograd na Moru - zarezervujte si ubytování v penzionu

Vítáme Vás se na stránce ubytování města Biograd na Moru na našem rezervačním portálu PensionHotel. Najdete zde velké množství všech tipů pensionů nacházejících se v lokalitě město Biograd na Moru, jako luxusní pension, levný pension, rodinný pension, pension pro děti, romantický pension, penzion se snídaní, hvězdičkový penzion, klasifikovaný pension, pension s domácím mazlíčkem, bed and breakfast pension. Ubytování je vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro rozličné skupiny, dle Vašich přání a zaměření, jak v oblasti kultury, tak i sportu i ostatních aktivit. Najdete zde vše potřebné pro Vaši příjemnou dovolenou, strávenou ve městě Biograd na Moru.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667663
1 2 3
Diana & Josip Mobile Homes

Pokojů: 10
Domácí zvířata: Ano
Penzion ***

 
Aparthotel Lavanda

Pokojů: 8
Domácí zvířata: Ano
Penzion
Osoba / noc
1045 Kč
41 €
 
Villa Maimare

Pokojů: 17
Domácí zvířata: Ano
Penzion ***

 
Camping Park Soline

Pokojů: 150
Domácí zvířata: Ano
Penzion ****

 
Mobile homes Soline

Pokojů: 4
Domácí zvířata: Ano
Penzion ****

 
Lucija Mobile Home

Pokojů: 1
Domácí zvířata: Ano
Penzion ****

 
Bed & Breakfast Maki

Pokojů: 6
Domácí zvířata: Ano
Penzion ***

 

Kategorie penzionů Biograd na Moru

Pro ty z Vás, kdo si nevybrali ubytování v nabídce hotelů, nabízí PensionHotel velké množství penzionů ve městě Biograd na Moru. Hledáte-li domácí atmosféru, vyberte si rodinný penzion, který je vhodný zvláště pro rodiny s dětmi.

Na rozdíl od hotelů jsou penziony menší, ale co se týká vybavení mohou jim směle konkurovat. Proto v nabídce města Biograd na Moru naleznete ubytování ve wellness penzionech, kde nechybí vnitřní bazén, sauna, fitness centrum, vířivka nebo bowling.

Na druhou stranu Biograd na Moru nabízí i levné ubytování doplněné kvalitními službami. Samozřejmě zde najdete i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeři se svíčkami nebo vířivku se šampaňským.

Další tipy ubytování pro město Biograd na Moru naleznete také na apartmány a chaty na PensionHotel.

 
facebook g+ twitter