Hotely Krapinske Toplice - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Krapinske Toplice na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667664
1
Hotel 21831 Krapinske Toplice

Max. kapacita: 38
Pokojů: 11
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****

 
Terme Tuhelj Hotel Well

Pokojů: 264
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
1653 Kč
65 €
 
Toplice Hotel

Pokojů: 135
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
942 Kč
37 €
 
Wellness Hotel Villa Magdalena

Pokojů: 24
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
2340 Kč
92 €
 

Kategorie hotelů Krapinske Toplice

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Krapinske Toplice a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Krapinske Toplice, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Krapinske Toplice, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter