Hotely Selce - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Selce na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667664
1
Luxury Hotel Amabilis **** Selce

Pokojů: 31
Hotel *****
Cena od / noc+snídaně
98 Kč

Hotel Amabilis Selce / Crikvenica

Hotel Amabilis Selce - POLOHA - Hotel se nachází přímo na pláži, všechny pokoje mají výhled na moře, velký balkon.

Hotel Amabilis Selce - UBYTOVÁNÍ - 31 pokojů (jednolůžkové, Superior pokoje, Deluxe, Deluxe suite, prezidentské apartmá), restaurace, bar, 24-hodinová služba v recepci, terasa, výtah, trezor, topení, všechny veřejné a soukromé prostory nekuřácké, klimatizace, kongresový sál pro cca 60 osob.

Hotel Amabilis Selce - CENY:
Jednolůžkový pokoj se snídaní - od 99,00 € / den.
Dvoulůžkový pokoj se snídaní - od 196,00 € / den.

Hotel Amabilis Selce - AKTIVITY - sauna, fitness centrum, spa & wellness centrum, masáže, vířivka, turecké / finské lázně, krytý bazén.

Hotel Amabilis Selce - SLUŽBY - konferenční místnost, bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu a je zdarma. Parkování je monitorováno a je zdarma pro hotelové hosty.

 
Hotel Villa Aurora

Pokojů: 22
Domácí zvířata: Ano
Hotel

 
Hotel Esplanade

Pokojů: 64
Domácí zvířata: Ano
Hotel

 
Hotel Slaven

Pokojů: 48
Domácí zvířata: Ano
Hotel

 
Hotel Marina

Pokojů: 50
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Osoba / noc
1159 Kč
45 €
 
Hotel International

Pokojů: 53
Domácí zvířata: Ano
Hotel **

 
Hotel Katarina

Pokojů: 152
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****

 
Hotel Zagreb

Pokojů: 40
Domácí zvířata: Ano
Hotel **

 
Hotel Kvarner Palace

Pokojů: 114
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****

 
Hotel Selce

Pokojů: 93
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***

 
Hotel Vila Ruzica

Pokojů: 54
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***

 
Hotel Kastel

Pokojů: 74
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1092 Kč
42 €
 

Kategorie hotelů Selce

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Selce a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Selce, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Selce, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter