Kooperační partneři

                Ubytování s jistotou – Hotelstars.eu

Nabídka jednoznačně transparentních služeb a vybavenosti, jistota a možnost se kdykoli s podmínkami a systémem hvězdiček seznámit, tedy přesvědčit se o tom, co Vám daná třída ubytovacího zařízení garantuje jako spotřebiteli. Hotelstars.eu systém hotelových hvězdiček Vám poskytne spolehlivý nadnárodní přehled informací důležitých při výběru cílového hotelu jak pro rodinnou dovolenou, tak i pro služební cesty.

Pod patronací konfederace HOTREC – Hotely, Restaurace & Kavárny v Evropě - založily hotelové asociace Rakouska, České Republiky, Německa, Maďarska, Nizozemí, Švédska a Švýcarska společnou unii s názvem Hotelstars Union. Mezitím se následující země připojily k hvězdné rodině: 
Estonsko (2011), Litva (2011), Lotyšsko (2011) a Lucembursko (2011).

Dopravní prostředek pro vaši dovolenou

Pokud jste si naplánovali dovolenou a vybrali si ubytování v hotelu, pensionu či apartmánu a nemáte vlastní dopravní prostředek, můžete si vybrat auto pro uskutečnění Vaší cesty na portálu Auto-IQ.

Ubytování na Kontaktfirma.cz

Jestli jste nenalezli požadované ubytování zde, můžete zkusit vyhledat hotel nebo pension na stránkách portálu: www.kontaktfirma.cz v rychlém vyhledávání.

Ubytování-ubytování.cz

Rezervační ubytovací portál pro hotely, penziony,chaty a apartmány nejen v České republice,ale i v mnoha zemích světa. Na webové stránce ubytování-ubytování je prezentováno fotografiemi a ceníkem.

Pokud Vás nějaký apartmán, chata, penzion či hotel zaujme, můžete ho on-line rezervovat.
Po odeslání vyplněného formuláře dostanete odpověď, který pracovník bude Vaši objednávku vyřizovat. Během 24 hodin dostanete e-mailem odpověď od firmy Ubytování-Ubytování-Limba s konkrétními výpočty Vaší objednávky.

Ubytování v Chorvatsku - Apartmány Chorvatsko 2012

Chorvatsko je jeden z ekologicky nejzachovalejších prostorů Evropy! Se svými plážemi, podnebím, 2700 slunečními hodinami ročně a 8národními parky je skutečnou perlou mezi jinými středomořskými destinacemi.

Jedná se o jedinečné místo v Evropě pro plavby motorovými a závodními čluny a také jachtami. Chorvatsko je právem nazýváno zemí ostrovů, jelikož jich má kolem pobřeží více než tisíc a každý z nich je jiný.

Jedním z nich je ostrov Pag, který je třetím nejdelším ostrovem a leží v severní části Dalmácie. Sluneční svit je zde až 320 dní v roce. Teplé moře zve ke koupání od května do října.

Na území Chorvatska začal vzkvétat obchod a v současnosti je z této země nádherné letovisko nabízející nejen řadu kulturních památek, ale také kvalitní turistické zázemí a služby, které velmi zpříjemní dovolenou v Chorvatsku.

Četné námořní bitvy, které propukaly mezi Benátčany a Habsburky vydávají svědectví v hlubinách moře lemujícím pobřeží Chorvatska. Naleznete zde opevněné přístavní města, vraky lodí a historické přístavy, které byly kotvišti nádherných válečných i obchodních lodí.

Pokud se rozhodnete prožít dovolenou právě zde, jistě byste si neměli nechat ujít výlety na chorvatské ostrovy, potápění v průzračných hlubinách zdejšího moře či jízdu na lodi, která vám otevře zcela jiný pohled na chorvatské pobřeží.

Ubytování v Chorvatsku můžete najít i na těchto stránkách: 
www.accommodationincroatia.netwww.unterkunftinkroatien.dewww.zakwaterowaniewchorwacji.plwww.alloggioincroazia.itwww.croatia-hrvatska.eu.

Webové studio

Chystáte li se podnikat v oblasti ubytování a cestování, vlastníte-li hotel, pension či chatu k pronájmu, tak jedna z nejdůležitějších věcí je dobrý web. Webové studio websites.cz nabízí služby v oblasti tvorby webových stránek, web designu, grafického designu, a návrhu systémů. Firma vám zajistí tvorbu www stránek podle Vašich představ a obsah webových stránek si budete moci upravovat sami, bez zásahu programátora.

Ubytování v Burgasu

Burgas je druhé největší město bulharského pobřeží (po Varně). Leží od Varny jižně, v hlubokém burgaském zálivu. Přes Burgas se do země dostává hodně turistů. Město vám nabízí krásné pobřeží s rozsáhlou, širokou pláží, celá je obklopená zelení, lemována stánky s možností zakoupení občerstvení i jídla, podél pobřeží jsou toalety a při troše dobré vůle narazíte i na sprchu. 
Černomořská městská pláž je výjimečná temně šedým pískem obsahujícím magnetovec (léčivé účinky); město obklopeno třemi jezery (Burgaské, Atanasovské, Mandrenské).

Dovolená na chalupě

Pronájem chat a chalup je u nás stále oblíbenější. Lidé milují klid, romantiku, rádi poznávají a provozují sportovní aktivity a potřebují si odpočinout od každodenního spěchu. To vše při ubytování na chalupách a chatách, ale i v pensionech můžou najít. Velmi oblíbené jsou chalupy a chaty zvláště u rodin s malými dětmi.

Slovensko

Slovensko má velmi dobré přírodní podmínky i geografické postavení pro rozvoj cestovního ruchu a proto se stává cílem mnoha turistů. Slovensko je atraktivní zejména pro svoje přírodní krásy, zvláště pro hory a jeskyně. Nelze však zapomenout i na kulturní a historické zajímavosti jako středověká města, hrady, lidovou architekturu, lázně a lyžařská střediska. Mezi nejnavštěvovanější destinace patří Vysoké Tatry.

Kouzelný kraj v Jižních Čechách

Česká Kanada je vžitý název pro území ležící v Jihočeském kraji na pomezí historických zemí Čech a Moravy zhruba mezi městy Nová Bystřice a Slavonice a obcí Kunžak. Nachází se v jihovýchodní části okresu Jindřichův Hradec. Právě pro přírodní charakter krajiny, početné vodní hladiny a rozsáhlé lesní komplexy, i pro poněkud sychravější podnebný ráz, je tato oblast nazývána Českou Kanadou. Oblast je tvořena žulovou a silně zalesněnou Novobystřickou vrchovinou. Nejvyšším bodem je s výškou 738 metrů Vysoký kámen. Po celé České Kanadě jsou rozesety skalní a kamenné útvary. Poměrně hojné jsou zde i rybníky (Kačležský, Krvavý, Osika, Blato). Centrem České Kanady je odnepaměti románská zřícenina hradu Landštejn.

Nesmíme zapomenout na nedaleké lázeňské město Třeboň, které je současně střediskem CHKO Třeboňsko.

Galleria degli Uffízi

Toskánsko je krásný kraj protkaný úrodnými údolími, bohatou vegetací a s příjemným klimatem. Rozkládá se ve střední Itálii při pobřeží Tyrhénského moře.

Je to kraj proslulý uměním a historií. Města často obklopují etruské hradby a hojně rozšířená vegetace cypřišů. Krásné paláce svědčí o bohatství tohoto kraje a středověké radnice ukazují na odvěkou tradici demokracie a samosprávy. Hlavním městem provincie je Florencie, která se za renesance stala centrem umění a dodnes láká tisíce turistů svou galerií Uffizi s největší kolekcí italského renesančního umění, půvabným mostem Ponte Vecchio s krámky zlatníků, dómem s baptisteriem, gotickým kostelem Santa Croce a dalšími památkami.

Bublající město

Budapešť je jediné velkoměsto na světě, ve kterém je více jak stovka termálních pramenů a studní. Metropole stojí víceméně na bublající půdě. Celkem 123 pramenů zde denně vychrlí více než 70 milionů litrů vody o teplotě 26-76 °C. Léčivé vlastnosti pramenů jsou různé, takže každé lázně se zaměřují na jiné choroby. Královské lázně, lázně Raitzen a Rudas jsou provedeny v římském, případně tureckém stylu, zatímco lázně Széchenyi byly zbudovány ve stylu neoklasicistním. Přidáte-li cikánskou hudbu, pikantní jídla, čardáš a tokajské víno, dostanete kombinaci za kterou často cestují návštěvníci do maďarské metropole ležící na řece Dunaji.

Ochutnejte obvařanek

Navštívíte-li Polsko a město Krakov, nezapomeňte ochutnat obvařanek. Obvařanek, polsky obwarzanek je tradiční pečivo v Krakově a okolí ve tvaru kroužku o průměru asi 15-20 cm, které je posypáno mákem, hrubou solí nebo sezamem. Kůrka je křupavá, střídka vláčná. Název pochází z přípravy, kdy se zformované prstence ze dvou pramenů těsta zadělaného několik hodin předem noří na chvíli do vařící vody, několik desítek sekund se vaří a když vyplynou na hladinu, dávají se po osušení péct dozlatova při teplotě asi 250 °C (asi 15 minut). Tradice pečení obvařanků je stará, první dochované zmínky pocházejí ze 14. století v podobě účtu královského dvoru. Dalším dochovaným pramenem je privilegium vydané králem Janem Olbrachtem 26. května 1496 stanovující, že obvařanky mohou péct a prodávat pouze krakovští pekaři.

Orlí cesta v Tyrolsku

Tyrolsko je třetí nejrozlehlejší zemí Rakouska. Je to spolková země s nejdelšími hranicemi, které jsou dlouhé 719 km. Svoje hranice sdílí Tyrolsko s Německem, Itálií a z malé části také se Švýcarskem. Orlí cesta je dálková trasa 280 km dlouhá, která vede napříč celou zemí: od St. Johannu v tyrolském Unterlandu, kolem pohoří Wilder Kaiser, dále oblastí Brandenberských Alp, pohořími Rofan a Karwendel a nakonec Lechtalskými Alpami do oblasti St. Anton am Arlberg. Orlí cesta nabízí celou škálu horských túr a ukazuje turistům nádhernou krajinu a nejkrásnější místa Tyrolska.

 

 

 

 

 

 

Toulejte se po Česku

Hledáte ubytování nebo plánujete dovolenou? Chtěli byste strávit víkend na krásném místě a chtěli byste si užít sportovních a kulturních aktivit s celou svojí rodinnou. Potom zkuste využít širokou nabídku ubytování na Toulejse.cz, kde vedle výběru ubytování najdete mnoho tipů na výlety v jeho okolí.
.

 

 

 

facebook g+ twitter