Evropa > Polsko > Białka Tatrzańska > Zajazd Białczański

Informace o Zajazd Białczański

Vítáme Vás na stránce Zajazd Białczański na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Zajazd Białczański, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Zajazd Białczański, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Zajazd Białczański.

  • Zajazd Białczański

Zajazd Białczański Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyZajazd Białczański Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyZajazd Białczański Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyZajazd Białczański Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyZajazd Białczański Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyZajazd Białczański Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyZajazd Białczański Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyZajazd Białczański Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyZajazd Białczański Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyZajazd Białczański Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyZajazd Białczański Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyZajazd Białczański Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyZajazd Białczański Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyZajazd Białczański Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyZajazd Białczański Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyZajazd Białczański Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyZajazd Białczański Białka Tatrzańska - Pensionhotel - Penziony
Název:  Zajazd Białczański
Ulice:  ul. Środkowa 57A
Město:  34-405 Białka Tatrzanska
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1487 Kč
250 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Penzion Zajazd Białczański leží v obci Białka Tatrzańska, 300 metrů od nejbližšího lyžařského vleku. Hosté se sem mohou těšit na pokoje s LCD TV a balkonem a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje v penzionu Zajazd jsou klasicky zařízené a mají parkety a elegantní nábytek. Každý má moderní koupelnu se sprchovým koutem a balkon nebo terasu. Za slunečného dne můžete relaxovat na slunné terase nebo v prostorné zahradě. Snídaně se podává v dřevem zdobené taverně, kde se také připravují regionální jídla, která si můžete vychutnat u krbu. Na místě je k dispozici i gril. Zajazd Białczański dělí pouhých 50 metrů od autobusové zastávky, odkud jezdí bezplatný skibus. Oblíbená vesnice Bukowina Tatrzańska je odtud vzdálená 4 km.


Důležité informace

Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.

Zajímavosti v okolí

Liptovský Mikuláš50 kmAquapark Tatralandia
 
 
facebook g+ twitter