Informace o Pension Minor

Vítáme Vás na stránce Pension Minor na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Pension Minor, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Pension Minor, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Pension Minor.

  • Pension Minor

Pension Minor České Budějovice - Pensionhotel - PenzionyPension Minor České Budějovice - Pensionhotel - PenzionyPension Minor České Budějovice - Pensionhotel - PenzionyPension Minor České Budějovice - Pensionhotel - PenzionyPension Minor České Budějovice - Pensionhotel - PenzionyPension Minor České Budějovice - Pensionhotel - PenzionyPension Minor České Budějovice - Pensionhotel - PenzionyPension Minor České Budějovice - Pensionhotel - PenzionyPension Minor České Budějovice - Pensionhotel - PenzionyPension Minor České Budějovice - Pensionhotel - PenzionyPension Minor České Budějovice - Pensionhotel - PenzionyPension Minor České Budějovice - Pensionhotel - PenzionyPension Minor České Budějovice - Pensionhotel - PenzionyPension Minor České Budějovice - Pensionhotel - PenzionyPension Minor České Budějovice - Pensionhotel - PenzionyPension Minor České Budějovice - Pensionhotel - PenzionyPension Minor České Budějovice - Pensionhotel - Penziony
Název:  Pension Minor
Ulice:  Školní 8
Město:  370 10 České Budějovice
Okres:  České Budějovice okres
Kraj:  Jihočeský kraj
Země:  Česká republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
823 Kč
31 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresruzh

Rychlý popis

Rodinný Pension Minor se nachází ve vilové čtvrti 2,7 km od centra Českých Budějovic. Nabízí prostorné pokoje a restauraci, kde se podává česká i mezinárodní kuchyně. K dispozici je zde bezplatné Wi-Fi. Pokoje v penzionu Minor jsou upravené v pastelových barvách a zařízené dřevěným nábytkem. Hosté v nich najdou vlastní koupelnu, satelitní TV s plochou obrazovkou a minibar. Nechybí v nich ani posezení. Pension Minor je vzdálený jen pár kroků od známého pivovaru Budějovický Budvar a ke břehům Vltavy to není víc než 1 km. Hosté tam mohou jezdit na kánoích nebo rybařit. Na nádraží České Budějovice je to 700 metrů a zastávku místních autobusů najdete pouhých 50 metrů od penzionu. Zámek Hluboká je vzdálený 6 km.

Zajímavosti v okolí

České Budějovice3 kmVýstaviště České Budějovice
České Budějovice4 kmHvězdárna a Planetárium
Hluboká nad Vltavou7 kmStátní zámek Hluboká
Lomnice nad Lužnicí15 kmCOP Slověnický mlýn
Zlatá Koruna18 kmKlášter Zlatá Koruna
Třeboň21 kmLázně Aurora
Třeboň22 kmMěstská hala Roháč
Třeboň22 kmSchwarzenberská hrobka v Domaníně
Třeboň22 kmRybník Svět
Třeboň22 kmStátní zámek Třeboň
zobrazit vše
Třeboň22 kmBertiny lázně Třeboň
Netolice24 kmStátní zámek Kratochvíle
Český Krumlov25 kmStátní hrad a zámek Český Krumlov
Český Krumlov25 kmKostel svatého Víta
Český Krumlov26 kmJezdecký klub Slupenec
Třeboň27 kmCHKO Třeboňsko
Nové Hrady33 kmStátní hrad Nové Hrady
Stráž nad Nežárkou33 kmHrad a zámek Stráž nad Nežárkou
Rožmberk nad Vltavou40 kmHrad Rožmberk
Červená Lhota41 kmStátní zámek Červená Lhota
Jindřichův Hradec42 kmStátní hrad a zámek Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec43 kmÚzkokolejná železnice
Lipno nad Vltavou43 kmSkiareál Lipno
Frymburk45 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
 
 
facebook g+ twitter