Evropa > Švýcarsko > Švýcarsko > Švýcarsko > Berninahäuser > Albergo Ospizio Bernina

Informace o Albergo Ospizio Bernina

Vítáme Vás na stránce Albergo Ospizio Bernina na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Albergo Ospizio Bernina, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Albergo Ospizio Bernina, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Albergo Ospizio Bernina.

  • Albergo Ospizio Bernina

Albergo Ospizio Bernina Berninahäuser - Pensionhotel - PenzionyAlbergo Ospizio Bernina Berninahäuser - Pensionhotel - PenzionyAlbergo Ospizio Bernina Berninahäuser - Pensionhotel - PenzionyAlbergo Ospizio Bernina Berninahäuser - Pensionhotel - PenzionyAlbergo Ospizio Bernina Berninahäuser - Pensionhotel - PenzionyAlbergo Ospizio Bernina Berninahäuser - Pensionhotel - PenzionyAlbergo Ospizio Bernina Berninahäuser - Pensionhotel - PenzionyAlbergo Ospizio Bernina Berninahäuser - Pensionhotel - PenzionyAlbergo Ospizio Bernina Berninahäuser - Pensionhotel - PenzionyAlbergo Ospizio Bernina Berninahäuser - Pensionhotel - PenzionyAlbergo Ospizio Bernina Berninahäuser - Pensionhotel - PenzionyAlbergo Ospizio Bernina Berninahäuser - Pensionhotel - PenzionyAlbergo Ospizio Bernina Berninahäuser - Pensionhotel - PenzionyAlbergo Ospizio Bernina Berninahäuser - Pensionhotel - PenzionyAlbergo Ospizio Bernina Berninahäuser - Pensionhotel - PenzionyAlbergo Ospizio Bernina Berninahäuser - Pensionhotel - PenzionyAlbergo Ospizio Bernina Berninahäuser - Pensionhotel - Penziony
Název:  Albergo Ospizio Bernina
Ulice:  Bernina
Město:  7710 Berninahäuser
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1186 Kč
51 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithurubgnosltrnlzhja

Rychlý popis

Albergo Ospizio Bernina je hotel situovaný v průsmyku Bernina, v nadmořské výšce 2 309 metrů. Nabízí terasu s výhledem na ledovec, útulnou italskou restauraci a internet zdarma. Od června do listopadu se k ubytování Albergo Ospizio Bernina snadno dostanete z Churu, Celeriny nebo ze Sv. Mořice, a to legendárním vlakem Berninaexpress. Na místě je možné zaparkovat zdarma a jsou tu i garáže. K zázemí hotelu patří rustikální salonek „Stübli“, který je vhodný pro nejrůznější akce a schůze, společenská místnost s TV a herna s flipperem a stolním fotbalem. Za 5 minut odsud dojedete do lyžařského areálu Diavolezza/Lagalb a mezi obcemi Pontresina, Maloja a Zernez můžete využít hustou síť běžkařských tratí. Ospizio Bernina je výbornou základnou i pro milovníky snowkitingu, skialpinismu nebo pěších túr. V hotelu Albergo pobývalo několik profesionálních atletů a sportovních týmů, aby mohli trénovat ve vysokých nadmořských výškách.


Důležité informace

Upozorňujeme, že se k ubytování od prosince do května není možné dostat vlakem. Pokud přijíždíte vlakem v zimním období, kontaktujte prosím ubtování předem a vyžádejte si informace o stavu přístupové cesty. Když sněží, bývá cesta pokrytá hlubokým sněhem, a proto se nedoporučuje cestovat s těžkými zavazadly a v nevhodné obuvi. V případě špatného počasí vystupte na zastávce Bernina Diavolezza a zavolej si taxi. Hotel neposkytuje žádnou dopravu a nenese žádnou zodpovědnost, pokud se kvůli hlubokému sněhu nedostanete k budově.

 
 
facebook g+ twitter