Informace o Dar Said

Vítáme Vás na stránce Dar Said na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Dar Said, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Dar Said, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Dar Said.

  • Dar Said

Dar Said Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Said Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Said Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Said Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Said Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Said Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Said Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Said Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Said Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Said Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Said Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Said Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Said Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Said Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Said Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Said Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Said Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - Penziony
Název:  Dar Said
Ulice:  Rue Toumi
Město:  2026 Sidi Bou Saïd
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3014 Kč
115 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanosltrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Dar Said se nachází v obci Sidi Bou Said a nabízí venkovní bazén, hammam, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a výhled na Tuniský záliv. Individuálně zařízené pokoje jsou rozmístěné kolem 4 dvorů. Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené satelitní TV i minibarem. V některých najdete také postele s nebesy. Hosté hotelu Dar Said se každý den mohou těšit na snídani připravovanou z čerstvých surovin z tržnice. Snídani si můžete vychutnat přímo na pokoji, u bazénu nebo v hotelové zahradě. Hotel provozuje také bar a 24hodinovou recepci. Letiště Tunisia-Carthage je od hotelu vzdálené 15 minut a stejně daleko je to do centra Tunisu.

 
 
facebook g+ twitter