Afrika > Tunisko > Sidi Bou Saïd > Dar Fatma

Informace o Dar Fatma

Vítáme Vás na stránce Dar Fatma na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Dar Fatma, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Dar Fatma, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Dar Fatma.

  • Dar Fatma

Dar Fatma Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Fatma Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Fatma Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Fatma Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Fatma Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Fatma Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Fatma Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Fatma Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Fatma Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Fatma Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Fatma Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Fatma Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Fatma Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Fatma Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Fatma Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Fatma Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - PenzionyDar Fatma Sidi Bou Saïd - Pensionhotel - Penziony
Název:  Dar Fatma
Ulice:  1 Rue Sidi Bou Taraa
Město:  2026 Sidi Bou Saïd
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2516 Kč
96 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Dar Fatma se nachází na útesu ve městě Sidi Bou Said a nabízí úžasný výhled na Tuniský záliv. Hosté mohou relaxovat na panoramatické střešní terase. Dar Fatma je tradiční arabská budova, která byla přeměněna do butikového stylu. Klimatizované pokoje jsou situovány kolem malebného nádvoří a každý má vlastní koupelnu a TV. Hosté mohou relaxovat ve vířivce a hotel také nabízí bezplatné Wi-Fi připojení na internet. Dar Fatma je vzdálený jen 15 minut jízdy od Tunisu a tuniského letiště.


Důležité informace

Snažte se prosím informovat hotel o předpokládané době příjezdu. Informujte prosím Dar Fatma o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter