> > > Moana Sands Beachfront Hotel

Informace o Moana Sands Beachfront Hotel

Vítáme Vás na stránce Moana Sands Beachfront Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Moana Sands Beachfront Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Moana Sands Beachfront Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Moana Sands Beachfront Hotel.

  • Moana Sands Beachfront Hotel

Moana Sands Beachfront Hotel - Pensionhotel - PenzionyMoana Sands Beachfront Hotel - Pensionhotel - PenzionyMoana Sands Beachfront Hotel - Pensionhotel - PenzionyMoana Sands Beachfront Hotel - Pensionhotel - PenzionyMoana Sands Beachfront Hotel - Pensionhotel - PenzionyMoana Sands Beachfront Hotel - Pensionhotel - PenzionyMoana Sands Beachfront Hotel - Pensionhotel - PenzionyMoana Sands Beachfront Hotel - Pensionhotel - PenzionyMoana Sands Beachfront Hotel - Pensionhotel - PenzionyMoana Sands Beachfront Hotel - Pensionhotel - PenzionyMoana Sands Beachfront Hotel - Pensionhotel - PenzionyMoana Sands Beachfront Hotel - Pensionhotel - PenzionyMoana Sands Beachfront Hotel - Pensionhotel - PenzionyMoana Sands Beachfront Hotel - Pensionhotel - PenzionyMoana Sands Beachfront Hotel - Pensionhotel - PenzionyMoana Sands Beachfront Hotel - Pensionhotel - PenzionyMoana Sands Beachfront Hotel - Pensionhotel - Penziony
Název:  Moana Sands Beachfront Hotel
Ulice:  Ara Tapu Road
Město:  Rarotonga
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5359 Kč
$350
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tříhvězdičkový hotel Moana Sands Beachfront se nachází přímo na bílé písčité pláži TitiKaveka a nabízí ideální prostředí pro tropickou dovolenou. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají výhled na moře a na lagunu. V pokojích je také kuchyňský kout pro ty hosty, kteří dávají přednost vlastnímu stravování. V plně licencované restauraci Sands si hosté mohou vychutnat snídani nebo večeři. Na pláži jsou také grily, kde si můžete dopřát o něco méně formální stolování.


Důležité informace

Za příplatek lze zajistit dopravu z letiště a zpět. V případě zájmu o transfer prosím kontaktujte přímo hotel. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Informujte prosím Moana Sands Beachfront Hotel o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter