Evropa > Faerské ostrovy > Gjógv > Gjaargardur Guesthouse Gjogv

Informace o Gjaargardur Guesthouse Gjogv

Vítáme Vás na stránce Gjaargardur Guesthouse Gjogv na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Gjaargardur Guesthouse Gjogv, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Gjaargardur Guesthouse Gjogv, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Gjaargardur Guesthouse Gjogv.

  • Gjaargardur Guesthouse Gjogv

Gjaargardur Guesthouse Gjogv Gjógv - Pensionhotel - PenzionyGjaargardur Guesthouse Gjogv Gjógv - Pensionhotel - PenzionyGjaargardur Guesthouse Gjogv Gjógv - Pensionhotel - PenzionyGjaargardur Guesthouse Gjogv Gjógv - Pensionhotel - PenzionyGjaargardur Guesthouse Gjogv Gjógv - Pensionhotel - PenzionyGjaargardur Guesthouse Gjogv Gjógv - Pensionhotel - PenzionyGjaargardur Guesthouse Gjogv Gjógv - Pensionhotel - PenzionyGjaargardur Guesthouse Gjogv Gjógv - Pensionhotel - PenzionyGjaargardur Guesthouse Gjogv Gjógv - Pensionhotel - PenzionyGjaargardur Guesthouse Gjogv Gjógv - Pensionhotel - PenzionyGjaargardur Guesthouse Gjogv Gjógv - Pensionhotel - PenzionyGjaargardur Guesthouse Gjogv Gjógv - Pensionhotel - PenzionyGjaargardur Guesthouse Gjogv Gjógv - Pensionhotel - PenzionyGjaargardur Guesthouse Gjogv Gjógv - Pensionhotel - PenzionyGjaargardur Guesthouse Gjogv Gjógv - Pensionhotel - PenzionyGjaargardur Guesthouse Gjogv Gjógv - Pensionhotel - PenzionyGjaargardur Guesthouse Gjogv Gjógv - Pensionhotel - Penziony
Název:  Gjaargardur Guesthouse Gjogv
Ulice:  Dalavegur 20
Město:  FO-476 Gjógv
Země:  Faerské ostrovy
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3154 Kč
895 kr
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento působivý ekologický penzion je obklopený nádhernou přírodní krajinou a nachází se na 2. největším ostrově souostroví Faerské ostrovy, Eysturoy. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště zdarma. Gjaargardur Guesthouse Gjogv má jednoduché, přesto útulné pokoje s vlastní koupelnou a sprchou. Volnočasové možnosti Gjaargardur Guesthouse zahrnují solárium stolní tenis a půjčovnu jízdních kol. Nechybí zde ani TV místnost a sezónní restaurace, která podává snídaně, obědy a večeře. Okolní příroda je ideální pro pěší turistiku a rybaření. Hory Slættaratindur a Gráfelli obklopují 400 let staré město Gjogv. Tórshavn a letiště Vágar jsou vzdálené přibližně hodinu jízdy.


Důležité informace

Na platby pobytů v Gjógv Guesthouse Gjaargarður kreditní kartou se vztahuje poplatek. Vezměte prosím na vědomí, že restaurace je otevřena na požádání hostů.

 
 
facebook g+ twitter