Asie > Libanon > Bejrút > Talal Hotel

Informace o Talal Hotel

Vítáme Vás na stránce Talal Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Talal Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Talal Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Talal Hotel.

  • Talal Hotel

Talal Hotel Bejrút - Pensionhotel - PenzionyTalal Hotel Bejrút - Pensionhotel - PenzionyTalal Hotel Bejrút - Pensionhotel - PenzionyTalal Hotel Bejrút - Pensionhotel - PenzionyTalal Hotel Bejrút - Pensionhotel - PenzionyTalal Hotel Bejrút - Pensionhotel - PenzionyTalal Hotel Bejrút - Pensionhotel - PenzionyTalal Hotel Bejrút - Pensionhotel - PenzionyTalal Hotel Bejrút - Pensionhotel - PenzionyTalal Hotel Bejrút - Pensionhotel - PenzionyTalal Hotel Bejrút - Pensionhotel - PenzionyTalal Hotel Bejrút - Pensionhotel - PenzionyTalal Hotel Bejrút - Pensionhotel - PenzionyTalal Hotel Bejrút - Pensionhotel - PenzionyTalal Hotel Bejrút - Pensionhotel - PenzionyTalal Hotel Bejrút - Pensionhotel - PenzionyTalal Hotel Bejrút - Pensionhotel - Penziony
Název:  Talal Hotel
Ulice:  Saife, Charles Helou Street
Město:  Beirut
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
352 Kč
$16
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento levný hotel se nachází v centru Bejrútu, 500 metrů od Centre Ville a 10 minut chůze od ulice Gemmeyzeh s řadou restaurací a klubů. Nabízí soukromé i společné pokoje. Hosté mohou využívat 2 sdílené kuchyně. V hotelu Talal jsou k dispozici jednoduše zařízené, klimatizované pokoje s barevným ložním prádlem a sdílenou nebo vlastní koupelnou. Talal Hotel má lounge se světlými nástěnnými malbami a pohovkami, ve kterém se podává snídaně. Hotel může zajistit kyvadlovou dopravu na mezinárodní letiště Bejrút, kam je to 10 minut jízdy.


Důležité informace

Před cestou si zkontrolujte své vízové povinnosti.

 
 
facebook g+ twitter