Afrika > Jihoafrická rep. > Tulbagh > Witzenberg Country Inn

Informace o Witzenberg Country Inn

Vítáme Vás na stránce Witzenberg Country Inn na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Witzenberg Country Inn, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Witzenberg Country Inn, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Witzenberg Country Inn.

  • Witzenberg Country Inn

Witzenberg Country Inn Tulbagh - Pensionhotel - PenzionyWitzenberg Country Inn Tulbagh - Pensionhotel - PenzionyWitzenberg Country Inn Tulbagh - Pensionhotel - PenzionyWitzenberg Country Inn Tulbagh - Pensionhotel - PenzionyWitzenberg Country Inn Tulbagh - Pensionhotel - PenzionyWitzenberg Country Inn Tulbagh - Pensionhotel - PenzionyWitzenberg Country Inn Tulbagh - Pensionhotel - PenzionyWitzenberg Country Inn Tulbagh - Pensionhotel - PenzionyWitzenberg Country Inn Tulbagh - Pensionhotel - PenzionyWitzenberg Country Inn Tulbagh - Pensionhotel - PenzionyWitzenberg Country Inn Tulbagh - Pensionhotel - PenzionyWitzenberg Country Inn Tulbagh - Pensionhotel - PenzionyWitzenberg Country Inn Tulbagh - Pensionhotel - PenzionyWitzenberg Country Inn Tulbagh - Pensionhotel - PenzionyWitzenberg Country Inn Tulbagh - Pensionhotel - PenzionyWitzenberg Country Inn Tulbagh - Pensionhotel - PenzionyWitzenberg Country Inn Tulbagh - Pensionhotel - Penziony
Název:  Witzenberg Country Inn
Ulice:  13 Piet Retief Street
Město:  6820 Tulbagh
Země:  Jihoafrická rep.
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
629 Kč
R 420
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Witzenberg Country Inn o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter