Evropa > Chorvatsko > Istrijská župa > Poreč okres > Poreč > Adriatic Kamp Mobile Homes Lanterna

Informace o Adriatic Kamp Mobile Homes Lanterna

Vítáme Vás na stránce Adriatic Kamp Mobile Homes Lanterna na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Adriatic Kamp Mobile Homes Lanterna, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Adriatic Kamp Mobile Homes Lanterna, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Adriatic Kamp Mobile Homes Lanterna.

  • Adriatic Kamp Mobile Homes Lanterna

Adriatic Kamp Mobile Homes Lanterna Poreč - Pensionhotel - PenzionyAdriatic Kamp Mobile Homes Lanterna Poreč - Pensionhotel - PenzionyAdriatic Kamp Mobile Homes Lanterna Poreč - Pensionhotel - PenzionyAdriatic Kamp Mobile Homes Lanterna Poreč - Pensionhotel - PenzionyAdriatic Kamp Mobile Homes Lanterna Poreč - Pensionhotel - PenzionyAdriatic Kamp Mobile Homes Lanterna Poreč - Pensionhotel - PenzionyAdriatic Kamp Mobile Homes Lanterna Poreč - Pensionhotel - PenzionyAdriatic Kamp Mobile Homes Lanterna Poreč - Pensionhotel - PenzionyAdriatic Kamp Mobile Homes Lanterna Poreč - Pensionhotel - PenzionyAdriatic Kamp Mobile Homes Lanterna Poreč - Pensionhotel - PenzionyAdriatic Kamp Mobile Homes Lanterna Poreč - Pensionhotel - PenzionyAdriatic Kamp Mobile Homes Lanterna Poreč - Pensionhotel - PenzionyAdriatic Kamp Mobile Homes Lanterna Poreč - Pensionhotel - PenzionyAdriatic Kamp Mobile Homes Lanterna Poreč - Pensionhotel - PenzionyAdriatic Kamp Mobile Homes Lanterna Poreč - Pensionhotel - PenzionyAdriatic Kamp Mobile Homes Lanterna Poreč - Pensionhotel - PenzionyAdriatic Kamp Mobile Homes Lanterna Poreč - Pensionhotel - Penziony
Název:  Adriatic Kamp Mobile Homes Lanterna
Ulice:  Lanterna 1
Město:  52465 Poreč
Okres:  Poreč okres
Kraj:  Istrijská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Adriatic Kamp Mobile Homes Lanterna se nachází na poloostrově Lanterna, 13 km od Poreče. Hostům je k dispozici soukromá pláž s vybavením pro vodní sporty. V každém bungalovu najdete klimatizaci, kabelovou TV a dřevěnou terasu s posezením. V kempu je venkovní bazén, dětský bazén a několik tenisových kurtů. Najdete zde také bary, restaurace a obchody. Adriatic Kamp Lanterna je situován 2 km od kurtu na plážový volejbal, fotbalového hřiště a aquaparku. Letiště Pula a letiště Terst jsou 60 km daleko.


Důležité informace

Upozorňujeme, že Adriatic Kamp Mobile Homes Lanterna nenabízí ručníky k zapůjčení. Postýlky pro děti jsou zdarma, pokud si je rezervujete předem. V den příjezdu se vyžaduje složení zálohy ve výši 100 EUR za případné způsobené škody. Záloha Vám bude v plné výši vrácena, pokud nebudou při kontrole ubytování zjištěny žádné škody.

Zajímavosti v okolí

Novigrad Istria4 kmNovigrad Istria pláže
Poreč8 kmPoreč výlety
Buje14 kmBuje Grad
Umag17 kmUmag kemp
Motovun19 kmMotovun Istrie
Savudrija23 kmSavudrija golf
Korenica25 kmKorenica monument
 
 
facebook g+ twitter