Informace o Rooms Levicki

Vítáme Vás na stránce Rooms Levicki na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Rooms Levicki, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Rooms Levicki, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Rooms Levicki.

  • Rooms Levicki

Rooms Levicki Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyRooms Levicki Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyRooms Levicki Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyRooms Levicki Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyRooms Levicki Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyRooms Levicki Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyRooms Levicki Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyRooms Levicki Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyRooms Levicki Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyRooms Levicki Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyRooms Levicki Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyRooms Levicki Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyRooms Levicki Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyRooms Levicki Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyRooms Levicki Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyRooms Levicki Slavonski Brod - Pensionhotel - PenzionyRooms Levicki Slavonski Brod - Pensionhotel - Penziony
Název:  Rooms Levicki
Ulice:  Ante Starčevića 4
Město:  35000 Slavonski Brod
Okres:  Slavonski Brod
Kraj:  Brodsko-posávská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
820 Kč
32 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrubghrronlarzhja

Rychlý popis

Sobe Levicki se nachází se v samém srdci města Slavonski Brod. Nabízí moderně zařízené pokoje s Wi-Fi zdarma a satelitní TV. Hlavní náměstí Ivana Brliće Mažuraniće je hned vedle. Hotel nabízí zdarma transport z/na autobusové a vlakové nádraží. Můžete navštívit dům slavného chorvatského spisovatele Ivana Brliće Mažuraniće a restaurace, bary a kavárny v sousedství. Nejbližší obchod s potravinami je vzdálen jen 30 metrů. z hotelu Levicki Sobe se můžete vydat na relaxační procházku po promenádě u řeky Sávy nebo k nedaleké staré pevnosti.

 
 
facebook g+ twitter