Evropa > Chorvatsko > Istrijská župa > Novigrad > Novigrad Istria > Premium Sirena Village Holiday Homes

Informace o Premium Sirena Village Holiday Homes

Vítáme Vás na stránce Premium Sirena Village Holiday Homes na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Premium Sirena Village Holiday Homes, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Premium Sirena Village Holiday Homes, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Premium Sirena Village Holiday Homes.

  • Premium Sirena Village Holiday Homes

Premium Sirena Village Holiday Homes Novigrad Istria - Pensionhotel - PenzionyPremium Sirena Village Holiday Homes Novigrad Istria - Pensionhotel - PenzionyPremium Sirena Village Holiday Homes Novigrad Istria - Pensionhotel - PenzionyPremium Sirena Village Holiday Homes Novigrad Istria - Pensionhotel - PenzionyPremium Sirena Village Holiday Homes Novigrad Istria - Pensionhotel - PenzionyPremium Sirena Village Holiday Homes Novigrad Istria - Pensionhotel - PenzionyPremium Sirena Village Holiday Homes Novigrad Istria - Pensionhotel - PenzionyPremium Sirena Village Holiday Homes Novigrad Istria - Pensionhotel - PenzionyPremium Sirena Village Holiday Homes Novigrad Istria - Pensionhotel - PenzionyPremium Sirena Village Holiday Homes Novigrad Istria - Pensionhotel - PenzionyPremium Sirena Village Holiday Homes Novigrad Istria - Pensionhotel - PenzionyPremium Sirena Village Holiday Homes Novigrad Istria - Pensionhotel - PenzionyPremium Sirena Village Holiday Homes Novigrad Istria - Pensionhotel - PenzionyPremium Sirena Village Holiday Homes Novigrad Istria - Pensionhotel - PenzionyPremium Sirena Village Holiday Homes Novigrad Istria - Pensionhotel - PenzionyPremium Sirena Village Holiday Homes Novigrad Istria - Pensionhotel - PenzionyPremium Sirena Village Holiday Homes Novigrad Istria - Pensionhotel - Penziony
Název:  Premium Sirena Village Holiday Homes
Ulice:  Aminess Sirena Campsite Terre 6
Město:  52466 Novigrad Istria
Okres:  Novigrad
Kraj:  Istrijská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1328 Kč
52 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzh

Rychlý popis

Premium Sirena Village nabízí mobilní domy s vlastním parkovacím stáním a krytou terasou, jen 300 metrů od Jaderského moře a 800 metrů od centra Novigradu. Pláž u kempu byla díky své čistotě oceněná Modrou vlajkou. Na pláži je přílivová koupací zóna s mořskou vodou pro dospělé a děti a zábavní zařízení, různé bary a restaurace. Kemp Premium Sirena Village má rovněž 2 bazény dlouhé 24 metrů se sluneční terasou. Každý mobilní dům je klimatizovaný a má 2 ložnice, 2 koupelny, dobře vybavenou kuchyň s jídelním stolem a sadou nádobí pro 5 osob, satelitní TV s plochou obrazovkou, ložní prádlo a ručníky. V okolí najdete wellness centrum s posilovnou, tenisové kurty a zařízení pro vodní sporty. Na místě je také půjčovna kol. Hosté mohou využít různé slevy v sousedním hotelu Maestral Aminess – 30% slevu do krytého bazénu a 10% slevu na masáže a kosmetické procedury ve wellness centru hotelu. V hotelu Aminess Maestral dále můžete využívat gril a zajít tam na snídaně a večeře (za příplatek). K dispozici je i služba donášky pečiva. V kempu Premium Sirena Village si můžete zajistit výlety do národního parku Brijunské ostrovy, do Benátek, nedalekého akvaparku Istralandia a do dalších turistických destinací.


Důležité informace

Platba se provádí na recepci v HRK nebo v EUR v závislosti na aktuálním směnném kurzu platném v den platby. Upozorňujeme, že z vaší kreditní karty bude cena stržena v chorvatské měně HRK. Vaše banka pak tuto částku převede na měnu vašeho účtu. Vzhledem ke směnnému kurzu vaší banky může dojít k nepatrnému navýšení celkové placené částky oproti ceně uvedené v HRK na hotelové faktuře.

Zajímavosti v okolí

Novigrad Istria2 kmNovigrad Istria pláže
Poreč10 kmPoreč výlety
Buje13 kmBuje Grad
Umag15 kmUmag kemp
Motovun21 kmMotovun Istrie
Savudrija21 kmSavudrija golf
Korenica28 kmKorenica monument
 
 
facebook g+ twitter