Informace o Rooms Krnić

Vítáme Vás na stránce Rooms Krnić na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Rooms Krnić, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Rooms Krnić, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Rooms Krnić.

  • Rooms Krnić

Rooms Krnić Šibenik - Pensionhotel - PenzionyRooms Krnić Šibenik - Pensionhotel - PenzionyRooms Krnić Šibenik - Pensionhotel - PenzionyRooms Krnić Šibenik - Pensionhotel - PenzionyRooms Krnić Šibenik - Pensionhotel - PenzionyRooms Krnić Šibenik - Pensionhotel - PenzionyRooms Krnić Šibenik - Pensionhotel - PenzionyRooms Krnić Šibenik - Pensionhotel - PenzionyRooms Krnić Šibenik - Pensionhotel - PenzionyRooms Krnić Šibenik - Pensionhotel - PenzionyRooms Krnić Šibenik - Pensionhotel - PenzionyRooms Krnić Šibenik - Pensionhotel - PenzionyRooms Krnić Šibenik - Pensionhotel - PenzionyRooms Krnić Šibenik - Pensionhotel - PenzionyRooms Krnić Šibenik - Pensionhotel - PenzionyRooms Krnić Šibenik - Pensionhotel - PenzionyRooms Krnić Šibenik - Pensionhotel - Penziony
Název:  Rooms Krnić
Ulice:  Podsolarsko 74
Město:  22000 Šibenik
Okres:  Šibenik okres
Kraj:  Šibenicko-kninská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithuruslhrnlarzh

Rychlý popis

Krnić Rooms se nachází v malém pobřežím městečku Podsolarsko, 200 metrů od Jaderského moře. Můžete relaxovat na sluneční terase nebo využít stínu borovic. Oblázková pláž je vzdálená 300 metrů. Prostorné pokoje mají Wi-Fi zdarma, satelitní TV, lednici, vlastní koupelnu se sprchou a balkon s výhledem na Jaderské moře. Pro všechny hosty je k dispozici neplacené soukromé parkoviště v uzavřeném dvoře. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálená pouhých 30 metrů. Krnić stojí 1 km od obchodu s potravinami, 5 km od centra města Šibenik a 10 metrů od restaurace podávající italskou kuchyni. Solaris Holiday Resort je vzdálený 10 minut chůze a najdete v něm wellness a sportovní zařízení. V Šibeniku si můžete zajistit výlety na nedaleké Dalmátské ostrovy nebo do národních parků Krka a Kornati.

Zajímavosti v okolí

Šibenik4 kmŠibenik historie
Vodice12 kmVodice pláže
Skradin14 kmSkradin Krka
Marina27 kmMarina jachting
Seget Vranjica32 kmSeget Vranjica dovolená
Seget Donji34 kmSeget Chorvatsko
Trogir36 kmTrogir památky
Biograd na Moru45 kmBiograd na moru kemp
Split49 kmSplit ubytování
 
 
facebook g+ twitter