Informace o Chalet Rambert

Vítáme Vás na stránce Chalet Rambert na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Chalet Rambert, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Chalet Rambert, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Chalet Rambert.

  • Chalet Rambert

Chalet Rambert Ovronnaz - Pensionhotel - PenzionyChalet Rambert Ovronnaz - Pensionhotel - PenzionyChalet Rambert Ovronnaz - Pensionhotel - PenzionyChalet Rambert Ovronnaz - Pensionhotel - PenzionyChalet Rambert Ovronnaz - Pensionhotel - PenzionyChalet Rambert Ovronnaz - Pensionhotel - PenzionyChalet Rambert Ovronnaz - Pensionhotel - PenzionyChalet Rambert Ovronnaz - Pensionhotel - PenzionyChalet Rambert Ovronnaz - Pensionhotel - PenzionyChalet Rambert Ovronnaz - Pensionhotel - PenzionyChalet Rambert Ovronnaz - Pensionhotel - PenzionyChalet Rambert Ovronnaz - Pensionhotel - PenzionyChalet Rambert Ovronnaz - Pensionhotel - PenzionyChalet Rambert Ovronnaz - Pensionhotel - PenzionyChalet Rambert Ovronnaz - Pensionhotel - PenzionyChalet Rambert Ovronnaz - Pensionhotel - PenzionyChalet Rambert Ovronnaz - Pensionhotel - Penziony
Název:  Chalet Rambert
Ulice:  Route des bains
Město:  1911 Ovronnaz
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4234 Kč
182 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Důležité informace

Upozorňujeme, že check-in a předání klíčů probíhá na adrese: Route des Bains 121, Ovronnaz, 1911. Informujte prosím Chalet Rambert o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter