Evropa > Polsko > Białka Tatrzańska > Willa Nad Białką

Informace o Willa Nad Białką

Vítáme Vás na stránce Willa Nad Białką na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Willa Nad Białką, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Willa Nad Białką, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Willa Nad Białką.

  • Willa Nad Białką

Willa Nad Białką Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyWilla Nad Białką Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyWilla Nad Białką Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyWilla Nad Białką Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyWilla Nad Białką Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyWilla Nad Białką Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyWilla Nad Białką Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyWilla Nad Białką Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyWilla Nad Białką Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyWilla Nad Białką Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyWilla Nad Białką Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyWilla Nad Białką Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyWilla Nad Białką Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyWilla Nad Białką Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyWilla Nad Białką Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyWilla Nad Białką Białka Tatrzańska - Pensionhotel - PenzionyWilla Nad Białką Białka Tatrzańska - Pensionhotel - Penziony
Název:  Willa Nad Białką
Ulice:  ul. Środkowa 127
Město:  34-405 Białka Tatrzanska
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
830 Kč
140 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurunlarzh

Rychlý popis

Penzion Willa Nad Białka se nachází v poklidné části obce plné zeleně, pouhých 800 metrů od oblíbených termálních lázní Bania a 1 km od lyžařského vleku Kotelnica Białczańska, a nabízí útulné pokoje se zdarma dostupným Wi-Fi. Penzion Nad Białka poskytuje ubytování v pokojích s vlastní koupelnou a TV. K dispozici je také společenská místnost se satelitní TV a kulečníkovým stolem. Nechybí ani lyžárna. Penzion zajišťuje plnou penzi složenou z pokrmů polské kuchyně a počítat lze také s grilem. K penzionu Willa Nad Białka patří bezplatné soukromé parkoviště a 4 km od ubytování se rozkládá obec Bukowina Tatrzańska s termálními bazény (7,9 km).


Důležité informace

Pro zaručení rezervace je třeba složit zálohu bankovním převodem. S pokyny k platbě vás bude penzion Willa Nad Białka kontaktovat po provedení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Liptovský Mikuláš50 kmAquapark Tatralandia
 
 
facebook g+ twitter