Evropa > Černá Hora > Kotor > Apartments Đukić

Informace o Apartments Đukić

Vítáme Vás na stránce Apartments Đukić na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Apartments Đukić, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Apartments Đukić, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Apartments Đukić.

  • Apartments Đukić

Apartments Đukić Kotor - Pensionhotel - PenzionyApartments Đukić Kotor - Pensionhotel - PenzionyApartments Đukić Kotor - Pensionhotel - PenzionyApartments Đukić Kotor - Pensionhotel - PenzionyApartments Đukić Kotor - Pensionhotel - PenzionyApartments Đukić Kotor - Pensionhotel - PenzionyApartments Đukić Kotor - Pensionhotel - PenzionyApartments Đukić Kotor - Pensionhotel - PenzionyApartments Đukić Kotor - Pensionhotel - PenzionyApartments Đukić Kotor - Pensionhotel - PenzionyApartments Đukić Kotor - Pensionhotel - PenzionyApartments Đukić Kotor - Pensionhotel - PenzionyApartments Đukić Kotor - Pensionhotel - PenzionyApartments Đukić Kotor - Pensionhotel - PenzionyApartments Đukić Kotor - Pensionhotel - PenzionyApartments Đukić Kotor - Pensionhotel - PenzionyApartments Đukić Kotor - Pensionhotel - Penziony
Název:  Apartments Đukić
Ulice:  Stari grad 504
Město:  85330 Kotor
Země:  Černá Hora
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
551 Kč
20 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgnofislhrrotrnlelarzh

Rychlý popis

Klimatizované Apartmány Đukić se nacházejí na 3 místech historického centra Kotoru a nabízejí bezplatné Wi-Fi a klidnou atmosféru autentických kamenných domků. Jen pár kroků odtud najdete nejatraktivnější zajímavosti města, restaurace a bary. Všechna studia mají plně vybavený kuchyňský kout s lednicí a jídelní částí. Ve vlastní koupelně je vana. Některé apartmány poskytují výhled na moře. Za 5 minut dojdete k námořnímu muzeu a kostelu sv. Trifona. Písečná pláž se sprchami a lehátky je vzdálená 700 metrů. Turistické agentury v historickém centru nabízejí exkurze do národního parku Lovćen, rušného města Budva a ke Skadarskému jezeru. Majitelé vám za poplatek zajistí dopravu na různá místa Černé hory. Zastávka místního autobusu je vzdálená 800 metrů od apartmánů Đukić. V průběhu léta poskytuje pravidelné spojení do hlavního města Podgorica, stejně jako dalších černohorských a zahraničních pobřežních měst. Mezinárodní letiště Tivat leží 9 km odtud. Dopravu lze zajistit za příplatek.


Důležité informace

Upozorňujeme, že check-in probíhá v hlavní budově apartmánů Đukić, na ulici Stari Grad 504. Informujte prosím Apartmány Đukić o předpokládaném čase příjezdu předem. Tento údaj můžete při rezervaci napsat do zvláštních požadavků, nebo ubytování kontaktovat přímo.

 
 
facebook g+ twitter